5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nie zobaczymy "prawdziwego" zakończenia 8. sezonu "Castle". Adam Scott pojawi się w "The Good Place". Pogrzeb na plakacie "Pamiętników wampirów". A oprócz tego "NCIS" i nowy projekt Netfliksa z Emmą Stone.

1. Nie zobaczymy "prawdziwego" zakończenia 8. sezonu "Castle". Finał 8. sezonu "Castle" z cliffhangerem - mającym stanowić wprowadzenie do 9. sezonu bez Beckett - miał się pojawić w wydaniu DVD. Ale się nie pojawi. Jeden z showrunnerów serialu, Alexi Hawley, wyjaśnił w rozmowie z TVLine, że po prostu ta scena nie różniła się aż tak od tego, co ostatecznie zobaczyliśmy. Jedyną różnicą było to, jak skonstruowano samą końcówkę - w "oryginale" scena kończyła się tak, że pokazano oboje bohaterów leżących na podłodze (i Kate miała nie przeżyć).

2. Adam Scott zagra w "The Good Place". Znany z "Parks and Recreation" Adam Scott pojawi się już w najbliższym odcinku "The Good Place" i zostanie z nami na jakiś czas. Nie zdradzono żadnych szczegółów na temat jego bohatera.

3. Wiemy, kto napisze netfliksowy serial "Maniac". "Maniac" to kolejny ambitny projekt Netfliksa - czarna komedia o pacjentach szpitala psychiatrycznego, których zagrają Emma Stone i Jonah Hill. Reżyserować będzie Cary Fukunaga, a scenariusz napisze Patrick Somerville ("Pozostawieni").

4. Mary Stuart Masterson z rolą powracającą w "NCIS". Mary Stuart Masterson będzie się pojawiać w 14. sezonie "NCIS" w roli kongresmenki. Pod linkiem więcej zdjęć.

ncis-msm-2

5. Pogrzeb na plakacie "Pamiętników wampirów". Wampiry już rozpoczęły swój finałowy sezon, a na chwilę przed jego premierą wypuszczony został plakat z bohaterami na pogrzebie. W TVLine znajdziecie jego analizę wraz z próbą odpowiedzi na pytanie, kto jest w tej trumnie.

the-vampire-diaries-season-8-poster-full

REKLAMA