6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

AMC dobrze się zabezpieczyło przed wyciekiem spoilerów z "The Walking Dead". Morena Baccarin pojawi się w nowym serialu Jasona Katimsa. Chris Pratt będzie romansować z własną żoną w "Mamuśce". A do tego "The Affair", "Nashville" i nie tylko.

1. AMC dobrze się zabezpieczyło przed wyciekiem spoilerów z "The Walking Dead". Aby nie wyciekły informacje o ofierze Negana, AMC podjęło nadzwyczajne środki ostrożności. Robert Kirkman w rozmowie z The Hollywood Reporter zdradził, że zatrudniono nawet dublerów, po to aby ludzie myśleli, że aktorzy są tam, gdzie naprawdę ich nie było. Wszystko dlatego, że mnóstwo osób próbuje na różne sposoby podejrzeć, co się dzieje na planie serialu. Ale to tylko początek: ekipa "The Walking Dead" nie ufa dziennikarzom, którzy nie dostali odcinka do recenzji przed premierą, ani nawet własnym aktorom, których ruch jest monitorowany.

2. Morena Baccarin w nowym serialu Jasona Katimsa. Morena Baccarin pojawi się gościnnie w pilocie "Mating", w którym główną rolę gra Taran Killam. Serial opowiada o rozwodniku, który po latach wraca do randkowania. A ponieważ ożenił się w bardzo młodym wieku, właściwie nie wie, jak to działa.

3. Benedict Cumberbatch poprowadzi "Saturday Night Life". Benedict Cumberbatch będzie gospodarzem "Saturday Night Live" 5 listopada. Gościem muzycznym odcinka będzie Solange Knowles.

4. Chris Pratt będzie romansować z własną żoną w "Mamuśce". Chris Pratt pojawi się w 2017 roku w jednym z odcinków "Mamuśki". Zagra faceta, który spodoba się głównej bohaterce (Anna Faris), ale niestety romans okaże się niemożliwy.

5. Zdjęcia z premiery 3. sezonu "The Affair". Do obejrzenia tutaj.

6. Zwiastun 5. sezonu "Nashville". Serial wraca w styczniu w nowej stacji - CMT.