7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Nowy sezon "Jessiki Jones" będą reżyserować wyłącznie kobiety. Netflix tworzy komedię o autyzmie. Tracy Morgan zagra w nowym serialu TBS. A oprócz tego "The Affair", projekt Spike'a Lee i nie tylko.

1. Nowy sezon "Jessiki Jones" będą reżyserować wyłącznie kobiety. Showrunnerka "Jessiki Jones" Melissa Rosenberg powiedziała, że chciała, aby za kamerą jej serialu stanęło więcej kobiet. Marvel był za - i tak narodził się plan, aby cały 2. sezon wyreżyserowały tylko kobiety. "Jessica Jones" dołączy tym samym do "Queen Sugar" Avy DuVernay, która również ma wyłącznie reżyserki. Takie seriale to wciąż jednak wyjątki.

2. Lyriq Bent w netfliksowym serialu Spike'a Lee. Lyriq Bent dostał rolę w "She's Gotta Have It", serialowej wersji filmu Spike'a Lee z lat 80. Zagra jednego z trzech facetów głównej bohaterki - wyzwolonej seksualnie artystki z Brooklynu, w którą wcieli się DeWanda Wise.

3. Netflix tworzy komedię o autyzmie. Netflix zamówił składającą się z 8 odcinków komedię rodzinną "Atypical", z Jennifer Jason Leigh w roi matki Sama, 18-letniego autystycznego chłopaka (Keir Gilchrist). W jego ojca wcieli się Michael Rapaport. Serial tworzy Robia Rashid ("The Goldbergs", "How I Met Your Mother").

4. Zdjęcia z 2. odcinka 3. sezonu "The Affair". 3. sezon "The Affair" jeszcze nie ruszył, a już pojawiły się foty z kolejnego odcinka.

5. Tracy Morgan w nowym serialu TBS. Tracy Morgan dostał główną rolę w nowej komedii, którą Jordan Peele ("Key & Peele") i John Carcieri ("Vice Principals") tworzą dla telewizji TBS. Morgan wcieli się w faceta, który wraca do domu po 15 latach w więzieniu.

6. "The Walking Dead" dziś wieczorem w FOX Polska. O godz. 22:00 polski FOX pokaże premierę 7. sezonu "The Walking Dead", w której ujawniona zostanie ofiara Negana.

7. Josh Charles wspomaga kampanię Hillary Clinton. Fałszywy prawnik prosi o wsparcie prawdziwych prawników.

REKLAMA