6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" pobiło rekord na Twitterze. Dwóch nowych aktorów w obsadzie "24: Legacy". "Moda na sukces" wraca do polskiej telewizji. A oprócz tego "Nashville", "The Man in the High Castle" i nie tylko.

1. "The Walking Dead" pobiło rekord na Twitterze. Premiera 7. sezonu "The Walking Dead" to najczęściej tweetowany serialowy odcinek tego roku. W skali globalnej tweetowano o nim aż 4,6 mln razy. O przeciętnym odcinku "The Walking Dead" powstaje 435 tys. tweetów, co i tak czyni serial twitterowym rekordzistą.

2. Dwóch nowych aktorów w obsadzie "24: Legacy". Raphael Acloque dostał stałą rolę, a Themo Melikidze rolę powracającą w "24: Legacy".

3. Christian Coulson dołącza do obsady "Nashville". Znany z "Harry'ego Pottera" Christian Coulson pojawi się w "Nashville" w roli brytyjskiego reżysera, który będzie pracował nad pierwszym wideo Gunnera i Scarlett.

4. "Moda na sukces" wraca do polskiej telewizji. 9 listopada wystartuje w Polsce nowy kanał - Nowa TV. Na kanale tym widzowie będą mogli dalej oglądać "Modę na sukces". TVP zakończyło emisję kultowej opery mydlanej na 6047. odcinku, a Nowa TV będzie ją kontynuować od 6048. odcinka. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 19:30.

5. Święta w "Fuller House" - zdjęcia promocyjne. W TVLine znajdziecie zdjęcia z nowych odcinków "Fuller House". Rodzina Tannerów będzie w nich świętować Halloween, Boże Narodzenie i nie tylko.

fuller-house-season-2-07

6. Plakat zapowiadający 2. sezon "The Man in the High Castle". Premiera 16 grudnia.

mihc_s2_juliana_us

REKLAMA