5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Długa noc" (Fot. HBO)

0

HBO myśli o zamówieniu 2. sezonu "Długiej nocy". Billy Eichner zagra w nowej komedii Netfliksa. Viola Davis tworzy serial dla ABC. A oprócz tego "Supergirl" i nie tylko.

1. HBO myśli o zamówieniu 2. sezonu "Długiej nocy". Dyrektor programowy HBO Casey Bloys mówi, że HBO jest zainteresowane 2. sezonem "Długiej nocy". Ale powstanie on dopiero wtedy, kiedy twórcy serialu będą mieli świetny pomysł na nową historię. Obsada prawdopodobnie by się zmieniła, z wyjątkiem Johna Turturro, który mógłby powrócić w roli nietypowego prawnika.

2. Billy Eichner w nowej komedii Netfliksa. Billy Eichner pojawi się w czterech odcinkach "Friends From College", nowego serialu komediowego Netfliksa. Zagra lekarza - specjalistę od płodności, który będzie pomagał serialowej parze głównych bohaterów.

3. Viola Davis tworzy serial dla ABC. Viola Davis tworzy serial "The Zipcoders", który opowiadać będzie o czarnoskórych nastolatkach, grających muzykę rock'n'rollową pod koniec lat 60. w Teksasie. Rzecz się dzieje po zabójstwie Martina Luther Kinga, w Ameryce zachodzą gwałtowne zmiany, a tymczasem chłopaki z serialu chcą grać i być jak The Beatles.

4. Jennifer Lopez w nowym musicalu NBC. Jennifer Lopez zagra Rosie w "Bye Bye Birdie Live!", kultowym musicalu w wersji NBC.

5. Dichen Lachman na zdjęciach z "Supergirl". Dichen Lachman pojawi się w poniedziałkowym odcinku "Supergirl" w roli Roulette. Więcej zdjęć z tego odcinka znajdziecie tutaj.

spg204b_0062r