Ludzie walczą o przetrwanie w zwiastunie "3%" - pierwszego brazylijskiego serialu Netfliksa

"3%" (Fot. Netflix)

0

Netflix coraz więcej inwestuje w seriale powstające poza Stanami Zjednoczonymi, a oto jeden z przykładów. "3%" to mroczny brazylijski thriller, osadzony w dystopijnym świecie przyszłości.

"3%" to nowy serial Netfliksa, który powstał w Brazylii i snuje mroczną wizję przyszłości. 97% ludzkiej populacji żyje w zatłoczonym świecie, bez podstawowych zasobów, jak woda, jedzenie czy energia. Ale kiedy jego mieszkańcy kończą 20 lat, mogą starać się o przeniesienie do wspaniałego Mar Alto, gdzie mieszka tytułowe 3% wybrańców. Każdy jednak dostaje tylko jedną szansę w życiu.

Do jak dramatycznych sytuacji to prowadzi, możecie zobaczyć w zwiastunie serialu. W "3%" będziemy świadkami rywalizacji na śmierć i życie, która doprowadzi do niejednej ludzkiej tragedii.

Serial oparty jest na projekcie internetowym z 2011 roku, którego pomysłodawcą jest Pedro Aguilera. On także stworzył wersję netfliksową, a za kamerą stanął César Charlone, reżyser i operator nominowany do Oscara za "Miasto Boga". W obsadzie znajdują się Joao Miguel, Bianca Comparator, Zeze Motta, Mel Fronckowiak i nie tylko.

1. sezon "3%" będzie składał się z 8 odcinków, które 25 listopada pojawią się na Netfliksie na całym świecie.