8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Spin-off "The Good Wife" wreszcie ma tytuł. NBC rezygnuje z "Cruel Intentions". Szef HBO mówi, że niektóre teorie o "Westworld" są bliskie prawdy. A oprócz tego halloweenowe szaleństwa gwiazd, "Lucyfer", "Bosch" i nie tylko.

1. Spin-off "The Good Wife" wreszcie ma tytuł. CBS ujawnił, że spin-off "The Good Wife" będzie się nazywać "The Good Fight". Zdjęcia właśnie ruszają w Nowym Jorku, a do obsady dołączyła znana z "Justified" Erica Tazel.

good-wife-spinoff0rty

2. NBC rezygnuje z "Cruel Intentions", ale serial może jeszcze zostać uratowany. NBC ostatecznie nie zamówi serialowej wersji "Cruel Intentions". Studio Sony Pictures TV, które wyprodukowało pilota, planuje jednak spróbować sprzedać projekt innej stacji.

3. "Lucyfer" dostaje pełny 2. sezon. FOX zamówił dodatkowych 9 odcinków "Lucyfera", co oznacza, że 2. sezon będzie miał 22 odcinki.

4. Linda Park w 3. sezonie "Boscha". Znana z serialu "Star Trek: Enterprise" Linda Park pojawi się w "Boschu" w roli nauczycielki, która jest także członkinią Crisis Response Team - organizacji wolontariuszy, pomagającej policji z Los Angeles. Jej rola będzie powracająca.

5. Kelsey Grammer pojawi się w "Modern Family". Kelsey Grammer zagra byłego faceta Cama w "Modern Family".

6. Szef HBO mówi, że niektóre teorie o "Westworld" są bliskie prawdy. Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, powiedział, że uwielbia czytać fanowskie teorie o "Westworld". Jest zaskoczony tym, jak świetnie niektóre z nich są skonstruowane - a także tym, jak są bliskie prawdy.

7. Obsada "New Girl" jako ekipa "American Crime Story". Aktorzy z "New Girl" przebrali się na Halloween w bohaterów "Sprawy O.J. Simpsona". Nie ma wśród nich samego O.J.-a, są za to prawnicy obu stron i Cece jako sędzia.

8. A tak Jenna Fischer z "The Office" przebrała swojego syna. Dwight Schrute w wersji mini!

REKLAMA