7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Millie Bobby Brown wróci w 2. sezonie "Stranger Things". NBC zamawia więcej "Timeless" i podaje datę premiery "Taken". HBO wypuszcza soundtrack "Westworld". A oprócz tego "UnReal", "The Mindy Project" i nie tylko.

1. Millie Bobby Brown wróci w 2. sezonie "Stranger Things". Netflix co prawda tego nie potwierdza, ale nieoficjalne źródła TVLine mówią, że Millie Bobby Brown - czyli serialowa Jedenastka - powróci w 2. sezonie "Stranger Things". I wiele wskazuje na to, że będzie w stałej obsadzie.

2. NBC zamawia więcej "Timeless" i podaje datę premiery "Taken". "Timeless" dostało zamówienie na dodatkowe 3 odcinki - czyli 1. sezon łącznie będzie liczył 16 odcinków. Ponadto NBC podało, że 27 lutego premierę będzie mieć "Taken" (wraz z wiosenną odsłoną "The Voice").

3. Panna do wzięcia zamiast kawalera do wzięcia w "UnReal". "UnReal" do tej pory opowiadało o programie w stylu "The Bachelor", teraz będzie kpić z "The Bachelorette". W 3. sezonie pojawi się panna zamiast kawalera.

4. Jai Courtney w "Wet Hot American Summer". Jai Courtney wcieli się w faceta, który szaleje za Susie (Amy Poehler) w "Wet Hot American Summer: Ten Years Later".

5. Ryan Hansen w 5. sezonie "The Mindy Project". Ryan Hansen zagra Mindy w tej wersji rzeczywistości, w której bohaterka jest białym facetem. Zobaczymy go tylko w jednym odcinku - "If I Was Born a White Man".

6. Javier Muñoz w "Quantico". Znany z musicalu "Hamilton" Javier Muñoz pojawi się w 2. sezonie "Quantico" w roli wicekonsula z jednego z konsulatów w Waszyngtonie.

7. HBO wypuszcza soundtrack "Westworld". Ramin Djawadi stworzył na potrzeby "Westworld" własne wersje utworów The Cure, Radiohead, Soundgarden czy The Rolling Stones. Soundtrack już jest dostępny w sklepie iTunes.

REKLAMA