Najlepsze seriale 2011 roku wg American Film Institute

To dopiero 1. sezon, a "Homeland" już zgarnia wyróżnienia

To dopiero 1. sezon, a "Homeland" już zgarnia wyróżnienia

Koniec roku się zbliża, pora na podsumowania. American Film Institute ogłosił dziesiątkę najlepszych seriali 2011. Są na niej zarówno faworyci, jak i czarne konie.

10 najlepszych seriali 2011 według American Film Institute to bardzo ciekawa lista. Są na niej nowości, które niewątpliwie na to wyróżnienie zasłużyły - "Gra o tron" i "Homeland". Są seriale, które mają już kilka sezonów, ale dopiero teraz zostały docenione (niewątpliwie również słusznie) - "Louie", "The Good Wife" i "Justified". Są wreszcie weterani, którzy byli wyróżniani wcześniej (wszystkie pozostałe).

Kto wyleciał w tym roku z dziesiątki? Na przykład "Glee", które było na niej dwukrotnie, a także wyróżnione przed rokiem "The Walking Dead".

"Breaking Bad"
"Boardwalk Empire"
"Curb Your Enthusiasm"
"Game of Thrones"
"The Good Wife"
"Homeland"
"Justified"
"Louie"
"Modern Family"
"Parks and Recreation"

Jak Wam się podoba ta dziesiątka? Nie jest idealna, ale osiem tych seriali znajduje się wysoko również na mojej liście najlepszych z najlepszych (i to tylko dlatego, że dwóch pozostałych po prostu nie oglądam). Za kilka dni podsumowania zaczną się również na Serialowej, więc będziecie mieli okazję się dowiedzieć, co podoba się nam, skromnym redaktorom z kraju nad Wisłą.