7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Blindspot" (Fot. NBC)

Showtime stworzy serialową wersję "American Gigolo". "Blindspot" i inne seriale z przerwą w emisji. "Longmire" z zamówieniem na finałowy sezon. A oprócz tego "Kości", serial z Meryl Streep w roli głównej i nie tylko.

1. Showtime stworzy serialową wersję "American Gigolo". Film z 1980 roku, w którym grał Richard Gere, będzie miał swoją nową wersję. Reboot "American Gigolo" dla telewizji Showtime tworzy Jerry Bruckheimer, który był także producentem oryginału. Scenariusz pilota napisze Neil LaBute.

2. "Blindspot" i inne seriale z przerwą w emisji. "Criminal Minds", "Blindspot", "Law & Order: SVU" oraz "Chicago P.D." zostały wczoraj wycofane z ramówki z powodu meczów baseballowych na FOX-ie. World Series ma tak świetną oglądalność, że inne stacje nie chciały z tym rywalizować.

3. "Longmire" z zamówieniem na finałowy sezon. Netflix zamówił składający się z 10 odcinków 6. sezon "Longmire", który już zakończy serial.

4. Serial z Meryl Streep ma showrunnera. John Logan, twórca "Penny Dreadful", poprowadzi produkcję serialu "The Nix" z Meryl Streep w roli głównej. Wśród producentów znajduje się także J.J. Abrams.

5. Stephen Fry ponownie w "Kościach". Stephen Fry powróci w 12. sezonie "Kości" jako Gordon Wyatt.

6. "Kevin Can Wait" zmienia showrunnera. Bruce Helford opuści ekipę "Kevin Can Wait", po tym jak poróżnił się z Kevinem Jamesem. Zastąpi go Rob Long.

7. "Star" z premierą już w grudniu. Nowy serial muzyczny Lee Danielsa będzie mieć premierę 14 grudnia, po jesiennym finale "Imperium". FOX wyemituje przed świętami tylko jeden odcinek, na kolejny trzeba będzie poczekać do 4 stycznia.

REKLAMA