7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sleepy Hollow" (Fot. FOX)

FOX podał datę premiery 4. sezonu "Sleepy Hollow". "Skandal" wraca w styczniu. "Penny Dreadful" będzie kontynuowane jako komiks. A oprócz tego "Arrow", nowy serial Ryana Murphy'ego i nie tylko.

1. FOX podaje daty styczniowych powrotów seriali. 6 stycznia powróci z 4. sezonem "Sleepy Hollow". 1 stycznia wystartuje nowa komedia "The Mick", która później zostanie przesunięta na wtorek, w miejsce "Brooklyn 9-9", które 1 stycznia będzie mieć zimowy finał. 3 stycznia wrócą "Kości". Z kolei na początku lutego wystartują dwa nowe seriale - "APB" i "24: Legacy".

2. "Skandal" wraca w styczniu. 6. sezon "Skandalu" będzie mieć premierę 19 stycznia. ABC wypuściło zwiastun.

3. Wyatt Russell w nowym serialu AMC. Wyatt Russell dostał rolę w serialu "Lodge 49", określanym jako współczesna bajka, osadzona w Long Beach, w Kalifornii. Russell zagra byłego surfera, który dołącza do bractwa, mającego pomóc mu odzyskać równowagę po śmierci ojca.

4. Kathy Bates w obsadzie "Feud". Kathy Bates zagra Joan Blondell, przyjaciółkę Bette Davis, w nowym serialu Ryana Murphy'ego, opowiadającego o największych hollywoodzkich rywalizacjach.

5. Lexa Doig w obsadzie "Arrow". Lexa Doig wcieli się w Talię al Ghul, córkę Ra’sa al Ghula.

6. "Penny Dreadful" będzie kontynuowane jako komiks. Wydarzenia, które obejmie komiks "Penny Dreadful", będą dziać się po finale serialu. Pisać będzie Chris King, producent wykonawczy serialu, a rysować Jesús Hervás.

7. "The Crown" już jest na Netfliksie. Naszą recenzję znajdziecie tutaj, a jeśli to Wam nie wystarczy, zapraszam jeszcze na Newsweek.pl, gdzie piszę o tym samym, tylko z trochę innej perspektywy.

REKLAMA