Nowa misja Carrie Mathison. Zobaczcie zwiastun 6. sezonu "Homeland"

"Homeland" (Fot. Showtime)

W 6. sezonie "Homeland" znów zmieni kontynent - z Berlina przeniesiemy się do Nowego Jorku. Zobaczcie wypełniony nowymi scenami zwiastun, w którym Carrie idzie na konfrontację z kimś, kogo dobrze znacie.

Przed nami już 6. sezon "Homeland". Spotkamy w nim ponownie Carrie Mathison (Claire Danes), kilka miesięcy po tym jak udało jej się powstrzymać zamachy w Berlinie. Bohaterka teraz mieszka na nowojorskim Brooklynie i pracuje dla fundacji, która pomaga muzułmanom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych. Ale oczywiście bardzo szybko jej praca znów stanie się znacznie bardziej ekscytująca, niż się zapowiadała.

6. sezon "Homeland" w całości będzie obejmował wydarzenia dziejące się pomiędzy dniem wyborów prezydenckich a dniem inauguracji nowej prezydent (w którą wcieli się znana z "House of Cards" Elizabeth Marvel). Ponieważ na czele Ameryki po raz pierwszy ma stanąć kobieta, ten okres jest specyficzny, wypełniony niepewnością i walką różnych grup interesów.

Nie wiemy, co dokładnie będzie wymagało interwencji Carrie Mathison, wiemy za to, że w nowym sezonie "Homeland" pojawią się F. Murray Abraham, Mandy Patinkin, a także Rupert Friend. "Homeland" wróci 15 stycznia, a tymczasem zobaczcie zwiastun, w całości wypełniony nowymi scenami. W tle słychać "In the Air Tonight", a tymczasem wydarzenia przyspieszają z sekundy na sekundę, aż w końcu dochodzi do konfrontacji pomiędzy Carrie i Darem Adalem.

REKLAMA