7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"UnReal" (Fot. Lifetime)

"Simpsonowie" mają już zamówienie na 30. sezon. Koniec "Workaholics" po siedmiu sezonach. Pierwsza panna na wydaniu w "UnReal". A oprócz tego "Arrow", "NCIS" i nie tylko.

1. "Simpsonowie" mają już zamówienie na 30. sezon. FOX zamówił dwa kolejne sezony "Simpsonów", aż do sezonu 30. "Simpsonowie" staną się tym samym najdłużej emitowanym serialem (obecnie jest nim "Gunsmoke").

2. Pierwsza panna na wydaniu w "UnReal". "UnReal" szuka teraz odtwórczyni roli panny na wydaniu i starających się o nią facetów, którzy pojawią się w 3. sezonie. Postać będzie mieć na imię Serena, ponad 30 lat i świetną pracę w Dolinie Krzemowej. Ameryce spodoba się jej ogromna siła, ale i wewnętrzna wrażliwość. O jej rękę starać się będą m.in. przystojny strażak lub weteran wojenny, bankier z Wall Street, zawodowy surfer i tancerz baletowy.

3. Koniec "Workaholics" po siedmiu sezonach. Comedy Central zdecydowało o zakończeniu serialu "Workaholics" po 7. sezonie.

4. Penny Johnson Jerald w nowym serialu Setha MacFarlane'a. Znana z "Castle" Penny Johnson Jerald dołączyła do obsady nowej kosmicznej komedii Setha MacFarlane'a.

5. "NCIS" ma nowych showrunnerów. George Schenck i Frank Cardea - dotychczasowi producenci i scenarzyści "NCIS" - poprowadzą produkcję serialu po śmierci Gary'ego Glasberga.

6. "Niedziela z przygodą" w CBS Europa. CBS Europa w listopadowe niedziele o godz. 21:00 będzie pokazywać dwuczęściowe miniseriale kostiumowe. Dziś wieczorem możecie obejrzeć miniserię "Proch, zdrada i spisek". Rzecz się dzieje w drugiej połowie XVI wieku. Młodziutka królowa Szkotów Maria Stuart (Clémence Poésy) po śmierci męża wraca do rodzinnego kraju, by objąć należny jej tron. Jako zagorzała katoliczka stanowi zagrożenie dla swojej kuzynki, władającej Anglią protestantki Elżbiety I (Catherine McCormack). Wychowana we Francji Maria próbuje odnaleźć się w rzeczywistości targanej konfliktami, w której o wpływy walczą przeciwne frakcje religijne, a także znaleźć sobie męża. Emisja 6 listopada, część pierwsza o godz. 21:00, część druga o godz. 23:05.

13 listopada CBS Europa pokaże miniserię "Nałożnica diabła", czyli opowieść o kobiecie rzuconej w wir historycznych wydarzeń w Anglii, w połowie XVII wieku. 20 listopada wyemitowana zostanie "Niesamowita podróż", osadzona w XVIII wieku opowieść o młodej dziewczynie z kornwalijskiej wioski, która zostaje skazana za kradzież jedzenia i wysłana do kolonii karnej - Australii. Z kolei 27 listopada będziecie mogli obejrzeć w CBS Europa dwuodcinkowy miniserial "Marco Polo", w którym w głównego bohatera wciela się Ian Somerhalder.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Arrow". W odcinku "So It Begins" z 9 listopada pojawi się Dolph Lundgren. Więcej zdjęć tutaj.

arrow01

arrow02

arrow03

REKLAMA