8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

CBS szykuje prequel "The Big Bang Theory". Aktorzy z "Goonies" i nie tylko w obsadzie "Stranger Things". Amazon zamawia serial z Robertem De Niro i Julianne Moore. A oprócz tego "The Good Fight", "It's Always Sunny in Philadelphia", "Atlanta" i nie tylko.

1. CBS szykuje prequel "The Big Bang Theory". Młody Sheldon Cooper, jeszcze w czasach kiedy mieszkał w Teksasie, będzie bohaterem spin-offu "The Big Bang Theory". Serial tworzą Chuck Lorre i Steve Molaro, na pokładzie ma się także pojawić Bill Prady. Na pewno głównego bohatera nie zagra Jim Parsons, ale być może Laurie Metcalf powróci jako matka Sheldona.

2. Sean Astin, Paul Reiser i Linnea Berthelsen w "Stranger Things". Do obsady 2. sezonu "Stranger Things" dołączyli Sean Astin ("Goonies") i Paul Reiser ("Aliens"), a także duńska aktorka Linnea Berthelsen. Ta ostatnia wcieli się w postać o imieniu Roman. Z kolei Astin zagra kolegę ze szkoły Joyce i Hoppera, a Reiser wcieli się w dr. Owensa z Departamentu Energii.

3. Gary Cole pojawi się w spin-offie "Żony idealnej". Gary Cole, który grał męża Diane w "Żonie idealnej", powróci w spin-offie serialu.

4. Hulu zmieni model emisji w przypadku serialu "Shut Eye". Nowy serial z Jeffreyem Donovanem w roli głównej zostanie wypuszczony 7 grudnia - od razu w całości (10 odcinków). Do tej pory Hulu pokazywało swoje serialu według telewizyjnego modelu, czyli po jednym odcinku w tygodniu.

5. Amazon zamawia serial z Robertem De Niro i Julianne Moore. Amazon zamówił od razu dwa sezony serialu Davida O. Russella ("Silver Linings Playbook") o tematyce mafijnej. Każdy sezon będzie mieć 8 odcinków, główne role zagrają Robert De Niro i Julianne Moore, a na całość Amazon planuje wydać 160 mln dolarów.

6. FXX podaje daty premier swoich komedii. "It's Always Sunny In Philadelphia" i "Man Seeking Woman" wrócą z nowymi sezonami 4 stycznia.

7. "Atlanta" w listopadzie w FOX Comedy. "Atlanta" zadebiutuje w FOX Comedy 25 listopada o godz. 22:00. Pokazane zostaną od razu dwa pierwsze odcinki.

8. "Humans" wróci w styczniu do AMC Polska. 2. sezon "Humans" zadebiutuje w AMC Polska 12 stycznia 2017 roku. Kolejne odcinki w czwartki o godz. 21:00.

REKLAMA