Michael Ausiello pojawi się w "Gilmore Girls" - w roli, którą sami byśmy chcieli!

"Gilmore Girls" (Fot. Netflix)

Szef serwisu TVLine jest prawdopodobnie największym fanem "Gilmore Girls" we wszechświecie. Kiedyś już się w nim pojawił i teraz zobaczymy go ponownie - w równie istotnej roli.

Z tą istotną rolą to oczywiście żart. Michael Ausiello zdradził, że pojawi się w 2. odcinku "Gilmore Girls: A Year in the Life", czyli "Spring". Spotkamy go na Manhattanie, a jego postać została opisana jako Facet jedzący sałatkę na schodach nr 2. Jak napisał szef TVLine, większych spoilerów nie może nikomu wyjawić, ale może powiedzieć, że uda mu się w serialu wpaść na Lorelai (Lauren Graham) i Rory (Alexis Bledel). I podobno iskry latają w powietrzu!

To oczywiście wszystko żarty, bo występ Ausiello raczej nie będzie bardziej znaczący niż ten, który widzieliśmy w 5. sezonie "Gilmore Girls". Niemniej jednak i Lauren Graham, i Alexis Bledel zapewniają, że nieomal tam doszło do romansu. Wideo obejrzycie tutaj.

Nowy sezon "Gilmore Girls" będzie miał premierę na Netfliksie 25 listopada, a w międzyczasie możemy pooglądać foty Ausiello i pomarzyć o takich zaszczytach jak ten, który go spotkał.

gilmore01

gilmore02

REKLAMA