6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

0

Kolejni aktorzy z "The Good Wife" w obsadzie spin-offu. Leslie Knope napisała list otwarty w związku z wygraną Donalda Trumpa w wyborach. Nowe dziewczyny pojawią się w "Outlanderze". A oprócz tego "Saturday Night Live" i nie tylko.

1. Kolejni aktorzy z "The Good Wife" w obsadzie spin-offu. Zach Grenier i Jerry Adler, czyli serialowi David Lee i Howard Lyman, pojawią się gościnnie w premierze "The Good Fight", która będzie mieć miejsce w lutym.

2. Leslie Knope napisała list otwarty w związku z wygraną Donalda Trumpa w wyborach. "Parks and Recreation" co prawda się skończyło, ale dawni scenarzyści serialu napisali niesamowity list od Leslie Knope do Amerykanów, a w szczególności Amerykanek. Dowiedzieliśmy się z niego, czego potrzebowała Leslie, żeby przetrawić informację o prezydencie Trumpie (dużo czekolady i masażu pleców, wykonywanego przez Ann), i że nawet po jej przetrawieniu nie akceptuje prezydenta, który promuje rasizm, mizoginię i ksenofobię. Zwróciła się także do małych dziewczynek, by je zapewnić że ich czas jeszcze nadejdzie. A na razie mają nie słuchać tego faceta, kiedy będzie im mówił, jak mają się zachowywać, co mogą, a czego nie mogą robić ze swoim ciałem i jak powinny myśleć. Cały list znajdziecie tutaj, warto przeczytać również ze względu na szkolną anegdotę Leslie i wtrąconą od niechcenia informację o istnieniu czegoś, co się nazywa pizzandy (skrzyżowanie pizzy z batonikami, możliwe tylko w Pawnee!).

3. Kristen Wiig poprowadzi za tydzień "Saturday Night Live". I na tym listopad w "Saturday Night Live" się zakończy.

4. Nowe twarze w "Outlanderze". Hannah James i Tanya Reynolds wcielą się w siostry Dunsany w 3. sezonie "Outlandera". Hannah James zagra silniejszą, ale i bardziej rozpuszczoną Genevę, która ma zwyczaj dostawać to, czego chce, zaś Tanya Reynolds wcieli się w Isobel, sympatyczniejszą, ale i bardziej zwyczajną z sióstr.

5. USA Network zamawia serial o zabójstwach Tupaca Shakura i Notoriousa B.I.G. Serial, który nosi tytuł "Unsolved", zostanie stworzony przez Anthony'ego Hemingwaya (zdobywca Emmy za "American Crime Story"). Na razie zamówiony jest tylko pilot.

6. Netflix wypuścił zwiastun 2. sezon "Club de Cuervos". Meksykański serial Netfliksa wraca 9 grudnia.