6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Ekipa "Stranger Things" zamierza nas torturować brakiem spoilerów. Ruszyły zdjęcia do 9. sezonu "Curb Your Enthusiasm". Znamy daty powrotów "The Expanse" i "The Magicians". A oprócz tego "Gilmore Girls", nowy serial Ryana Murphy'ego i nie tylko.

1. Fabuła 2. sezonu "Stranger Things" będzie utrzymywana w tajemnicy. Producent "Stranger Things" Shawn Levy powiedział, że szczegóły fabuły 2. sezonu "Stranger Things" będą trzymane w tajemnicy. Jego zdaniem fenomen 1. sezonu wziął się również stąd, że ludzie kompletnie nie wiedzieli, czego spodziewać się po serialu. Tym razem sytuacja jest inna, więc ta niewiedza ma być dla nas niczym pyszne tortury. Tak przynajmniej to widzi ekipa "Stranger Things".

2. Ruszyły zdjęcia do 9. sezonu "Curb Your Enthusiasm". Serial Larry'ego Davida ma szansę powrócić do HBO już późną wiosną.

3. Amy Sherman-Palladino o tym, jak chroniono te cztery słowa. Twórczyni "Gilmore Girls" w rozmowie z TVLine powiedziała, że podjęto specjalne środki ostrożności w związku z tymi słynnymi czterema słowami, którymi kończy się serial. Nie ma ich w żadnym scenariuszu, napisano za to różne fałszywe dialogi, mające nas zmylić w przypadku wycieku. Zna je niewielka grupka osób, w tym Lauren Graham i Alexis Bledel, które wypowiedziały je w serialu.

4. Alison Wright w nowym serialu Ryana Murphy'ego. Znana z "The Americans" Alison Wright dołączyła do obsady "Feud". Wcieli się w asystentkę reżysera Roberta Aldricha (Alfred Molina).

5. "Not Safe With Nikki Glaser" skasowane. Program zniknie z Comedy Central po jednym sezonie.

6. Daty powrotów "The Expanse" i "The Magicians". "The Magicians" wróci z 2. sezonem 25 stycznia, a "The Expanse" 8 lutego. Poniżej nowe zwiastuny.

REKLAMA