6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Idris Elba jako Luther (Fot. BBC)

Netflix odtwarza Stars Hollow i zaprasza fanów. Idris Elba zagra w nowej serii BBC. Stephen Amell zgadza się, że 4. sezon "Arrow" nie był zbyt dobry. A oprócz tego fragment dzisiejszego odcinka "The Walking Dead" i nie tylko.

1. Idris Elba zagra w nowej serii BBC. BBC3 szykuje "Five by Five", serię krótkich pięciu filmów - czy też odcinków - opowiadających o ludziach, którzy szukają swojej tożsamości i zmieniają poglądy na świat po przypadkowych spotkaniach. Rzecz się dzieje w Londynie, a w obsadzie znajdują się Idris Elba, Georgina Campbell, Michael Ajao, Ben Tavassoli, Ruth Madeley i Sope Dirisu.

2. "Girlfriends' Guide To Divorce" wróci w styczniu. 3. sezon serialu telewizji Bravo będzie mieć premierę 11 stycznia.

3. Stephen Amell zgadza się, że 4. sezon "Arrow" nie był zbyt dobry. Takie sytuacje rzadko się zdarzają: Stephen Amell zgodził się z fanami, że poprzedni sezon "Arrow" nie był zbyt udany i że serial znalazł się na rozdrożu. Jego zdaniem "Arrow" jest najlepsze, kiedy skupia się na ulicznej walce z przestępcami.

4. Belgijskie seriale w Ale kino+. 13 listopada - czyli dziś - o godz. 20:00 wystartuje w Ale kino+ belgijski serial kryminalny "Wróg publiczny", opowiadający historię śledztwa w sprawie seryjnego mordercy dzieci. Z kolei w środę 23 listopada o godz. 20:10 premierę będzie miał "Intruz", serial, którego akcja rozgrywa się w małym miasteczku na belgijskiej prowincji, gdzie doszło do brutalnego zabójstwa młodego mężczyzny.

5. Rick i Negan we fragmencie dzisiejszego odcinka "The Walking Dead". Odcinek ma być o jakieś 15 minut dłuższy od standardowego.

6. Netflix odtwarza Stars Hollow i zaprasza fanów. Dickson Court na kampusie UCLA w Los Angeles zamieni się w Stars Hollow w przyszły weekend. Impreza jest otwarta, tylko trzeba najpierw się zapisać.

gg-poster

REKLAMA