Noah i Helen układają sprawy na nowo. Fragmenty premiery 3. sezonu "The Affair"

"The Affair" (Fot. Showtime)

"The Affair" w 3. sezonie nie będzie już opowieścią o romansie, tylko o jego skutkach i odkupieniu. Zobaczcie klipy z premiery 3. sezonu, w których poznajemy nowe życie Noaha Sollowaya.

"The Affair" w 3. sezonie przeskoczy do przodu o trzy lata. Noaha spotkamy tuż po tym jak wyszedł z więzienia. Pisarz przyznał się do zabicia Scotty'ego, odsiedział wyrok i teraz pracuje jako profesor. Ale ciągle ścigają go więzienne koszmary. To właśnie na uczelni Noah pozna francuską profesorkę graną przez Irene Jacob, która będzie jego nową dziewczyną.

Mamy ją okazję poznać w pierwszym z klipów z nowego sezonu. Spotykają się na kampusie i na dzień dobry oznajmia ona Noahowi, że czuje, iż są pokrewnymi duszami. Niedługo potem zaś mówi, że na uczelni była manifestacja przeciwko jego zatrudnieniu. "Dopiero co wyszedłeś z więzienia. I jesteś mordercą, tak?" - to brzmi jak idealny początek romansu.

W drugim fragmencie - prawdopodobnie dziejącym się wcześniej - Helen pyta Noaha, czemu nie odbiera telefonów od niej i jak będzie dalej wyglądać ich życie. Dowiadujemy się, że on mieszka u siostry po wyjściu z więzienia i że na razie nie myśli o znalezieniu własnego mieszkania. Nie spędza czasu z dziećmi, bo obawia się, że te albo nie chcą mieć z nim do czynienia, albo się go boją.

Serial wraca 20 listopada z 3. sezonem.

REKLAMA