6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

Ruszyły prace nad 2. sezonem "The Crown". Canal+ nabył prawa do ekranizacji książek Vincenta V. Severskiego. TV Land zamówił pełny sezon serialu z Alicią Silverstone. A oprócz tego "Mr. Robot", "American Crime" i nie tylko.

1. Ruszyły prace nad 2. sezonem "The Crown". Nie wiadomo, kiedy "The Crown" powróci, ale wiadomo, że Netflix ma w planach kolejne 10 odcinków. W rozmowie z serwisem Radio Times Claire Foy i Matt Smith powiedzieli, że już zaczynają się próby przed kolejnymi 8 miesiącami zdjęć. Oboje potwierdzili, że w 2. sezonie powrócą jako Elżbieta i Filip, dodając jednak, że nie będą zapewne grać ich do końca serialu.

2. Canal+ nabył prawa do ekranizacji książek Vincenta V. Severskiego. Canal+ zakupił prawa do ekranizacji trylogii Vincenta V. Severskiego, w skład której wchodzą książki "Nielegalni", "Nieśmiertelni" i "Niewierni". Rozpoczęły się już prace nad scenariuszem serialu.

3. Dallas Roberts w 3. sezonie "American Crime". Dallas Roberts zagra męża postaci Felicity Huffman.

4. Twórcy "Jak poznałem waszą matkę" z nowym serialem komediowym. Carter Bays i Craig Thomas sprzedali telewizji FOX pilota komedii "Open Arms". Serial będzie opowiadać o parze, która zaczyna prowadzić hotel, po tym jak dowiaduje się, że nie może mieć dzieci.

5. "American Woman" z zamówieniem w telewizji TV Land. TV Land zamówił składający się z 12 odcinków sezon serialu "American Woman", osadzonego w latach 70. komediodramatu. Alicia Silverstone gra matkę dwóch dziewczynek, która musi o wszystko walczyć, po tym jak opuściła męża. Na szczęście pomagają jej przyjaciółki (Mena Suvari i Jennifer Bartels).

american-woman456

6. Elliot Alderson też skomentował zwycięstwo Donald Trumpa. Sam Esmail wypuścił (fałszywy oczywiście) fragment scenariusza "Mr. Robot", z którego dowiedzieliśmy się, kiedy społeczeństwo najbardziej zawiodło Elliota.