7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

HBO wciąż zastanawia się nad spin-offem "Gry o tron". "One Mississippi" z zamówieniem na 2. sezon. ABC zamawia "Marvel's The Inhumans". A oprócz tego "Man with a Plan", "Into the Badlands" i nie tylko.

1. HBO wciąż zastanawia się nad spin-offem "Gry o tron". HBO zamówiło 2. sezon "Westworld" i z tej okazji Casey Bloys, dyrektor programowy stacji, udzielił kilku wywiadów. W rozmowie z "Entertainment Weekly" powiedział, że wciąż trwają rozmowy o spin-offie "Gry o tron" i że na razie nie ma konkretnego planu, jest kilka pomysłów, nad którymi HBO się zastanawia.

2. "One Mississippi" z zamówieniem na 2. sezon. Dwa miesiące po premierze Amazon zamówił 2. sezon "One Mississippi".

3. ABC zamawia "Marvel's The Inhumans". Telewizja ABC zamówiła osiem odcinków serialu "Marvel's The Inhumans", opowiadającego o ludziach z supermocami. W serialu będziemy oglądać losy znanego z komiksów Black Bolta i rodziny królewskiej. "The Inhumans" będzie wyjątkowe pod jednym względem: pierwsze dwa odcinki będą mieć premierę we wrześniu w kinach IMAX.

4. Morena Baccarin dostała rolę w pilocie NBC. Morena Baccarin zagra prawniczkę, która broni nowojorskich policjantów, w pilocie nowego serialu NBC. Aktorka nie planuje opuszczać "Gotham" i nawet jeśli jej nowy serial dostanie zamówienie, wciąż będzie pojawiać się w produkcji FOX-a.

5. Brendan Dassey wypuszczony z więzienia. Brendan Dassey, który pojawił się w dokumencie "Making a Murderer" Netfliksa, wyszedł właśnie z więzienia. Netflix planuje 2. sezon serialu.

6. CBS zamawia pełne sezony swoich nowych sitcomów. "Man with a Plan" i "The Great Indoors" dostały zamówienie na pełne sezony składające się z 19 odcinków. Zamówienie na trzy dodatkowe odcinki otrzymał "Code Black", co oznacza, że 2. sezon będzie liczył 16 odcinków.

7. AMC wypuściło teaser 2. sezonu "Into the Badlands". Serial wróci wiosną 2017.

REKLAMA