7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

HBO wciąż zastanawia się nad spin-offem "Gry o tron". "One Mississippi" z zamówieniem na 2. sezon. ABC zamawia "Marvel's The Inhumans". A oprócz tego "Man with a Plan", "Into the Badlands" i nie tylko.

1. HBO wciąż zastanawia się nad spin-offem "Gry o tron". HBO zamówiło 2. sezon "Westworld" i z tej okazji Casey Bloys, dyrektor programowy stacji, udzielił kilku wywiadów. W rozmowie z "Entertainment Weekly" powiedział, że wciąż trwają rozmowy o spin-offie "Gry o tron" i że na razie nie ma konkretnego planu, jest kilka pomysłów, nad którymi HBO się zastanawia.

2. "One Mississippi" z zamówieniem na 2. sezon. Dwa miesiące po premierze Amazon zamówił 2. sezon "One Mississippi".

3. ABC zamawia "Marvel's The Inhumans". Telewizja ABC zamówiła osiem odcinków serialu "Marvel's The Inhumans", opowiadającego o ludziach z supermocami. W serialu będziemy oglądać losy znanego z komiksów Black Bolta i rodziny królewskiej. "The Inhumans" będzie wyjątkowe pod jednym względem: pierwsze dwa odcinki będą mieć premierę we wrześniu w kinach IMAX.

4. Morena Baccarin dostała rolę w pilocie NBC. Morena Baccarin zagra prawniczkę, która broni nowojorskich policjantów, w pilocie nowego serialu NBC. Aktorka nie planuje opuszczać "Gotham" i nawet jeśli jej nowy serial dostanie zamówienie, wciąż będzie pojawiać się w produkcji FOX-a.

5. Brendan Dassey wypuszczony z więzienia. Brendan Dassey, który pojawił się w dokumencie "Making a Murderer" Netfliksa, wyszedł właśnie z więzienia. Netflix planuje 2. sezon serialu.

6. CBS zamawia pełne sezony swoich nowych sitcomów. "Man with a Plan" i "The Great Indoors" dostały zamówienie na pełne sezony składające się z 19 odcinków. Zamówienie na trzy dodatkowe odcinki otrzymał "Code Black", co oznacza, że 2. sezon będzie liczył 16 odcinków.

7. AMC wypuściło teaser 2. sezonu "Into the Badlands". Serial wróci wiosną 2017.

  • Mike Em

    "Brendan Dassey, który pojawił się w dokumencie "Making a Murderer" Netfliksa, wyszedł właśnie z więzienia" No właśnie jeszcze nie wyszedł.