5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Colony" (Fot. USA Network)

"Colony" wróci w styczniu z 2. sezonem. AMC będzie współtworzyć serial "McMafia". Millie Bobby Brown chciałaby zagrać w "The Walking Dead". A oprócz tego "Pakt" i nie tylko.

1. "Colony" wróci w styczniu z 2. sezonem. USA Network ogłosiło, że 2. sezon "Colony" będzie mieć premierę 12 stycznia. Wypuszczono także zwiastun.

2. AMC będzie współtworzyć serial "McMafia". AMC razem z BBC Worldwide stworzą 8-odcinkowy serial "McMafia" na podstawie książki Mishy Glenny'ego. Głównym bohaterem będzie Alex Godman (James Norton), Brytyjczyk rosyjskiego pochodzenia, którego przodkowie mieli związki z mafią. On sam nie chce mieć z tym nic wspólnego i buduje swój własny, uczciwy biznes. W momencie kiedy kryminalna przeszłość jego rodziny zacznie zagrażać jemu i jego dziewczynie (Juliet Rylance), nie będzie miał jednak wyjścia.

3. HBO stworzy dokument o Elvisie Presleyu. Miesiąc temu Weinstein Company ogłosiło, że powstanie 10-odcinkowy serial o Elvisie - i na tym nie koniec. HBO tworzy własny dokument, składający się z dwóch części, po półtorej godziny każda.

4. Dwa odcinki "Paktu" w niedzielę. W niedzielę w HBO zadebiutuje 2. sezon "Paktu". W HBO GO pojawią się od razu dwa odcinki.

5. Millie Bobby Brown chciałaby zagrać w "The Walking Dead". Millie Bobby Brown ze "Stranger Things" oznajmiła podczas Rhode Island Comic Con, że naprawdę jej się marzy rola w "The Walking Dead". Wszystko jedno jaka, może być nawet zwykłym zombiakiem.

REKLAMA