Joan Cusack, Neil Patrick Harris i nie tylko. Nowe zdjęcia z netfliksowej "Serii niefortunnych zdarzeń"

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0

Daniel Handler, czyli pisarz ukrywający się pod pseudonimem Lemony Snicket, opublikował kilka nowych fotek z serialu na podstawie jego książek. I na tym nie koniec - wkrótce ma być pełny trailer!

W piątek, 13 stycznia 2017 roku na Netfliksie pojawi się serial "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń", oparty na książkach Lemony'ego Snicketa. Opowie on historię trójki sierot: Wioletki, Klausa i Słoneczka Baudelaire'ów, którzy po tym jak ich rodzice giną w pożarze, trafiają pod opiekę swojego jedynego krewnego, Hrabiego Olafa, istne uosobienie zła i zarazem sprawcę licznych niefortunnych zdarzeń spotykających dzieciaki. Rodzeństwo ciągle próbuje przechytrzyć Olafa i zarazem odkryć wskazówki dotyczące śmierci rodziców.

Netfliksową "Serię niefortunnych zdarzeń" tworzą Barry Sonnenfeld i Daniel Handler, a w obsadzie znajdują się Patrick Warburton (Lemony Snicket), Neil Patrick Harris (Hrabia Olaf), Joan Cusack (sędzia Strauss), Malina Weissman (Wioletka Baudelaire) oraz Louis Hynes (Klaus Baudelaire). Niektórych bohaterów już widzieliście na zdjęciach i w pierwszym teaserze, innych pokazał nam Daniel Handler, który opublikował na Twitterze trzy nowe zdjęcia, a także zapowiedział pełny zwiastun serialu.

Zwiastun pojawi się jeszcze w tym tygodniu, a tymczasem możecie zobaczyć, jak prezentują się sędzia Strauss, dr Orwell, a także Hrabia Olaf w nowej odsłonie.

seria01

seria02

seria03