Booth i Brennan powracają w nowym zwiastunie "Kości". Finałowy sezon już w styczniu!

"Kości" (Fot. FOX)

O "Kościach" dawno nie pisaliśmy, ale spokojnie, znów będziemy. Wszystko dlatego, że przed serialem już ostatnia prosta, a twórcy zapowiadają satysfakcjonujące zakończenie.

12. serial "Kości", który zarazem będzie finałowy, startuje 3 stycznia, a już teraz możecie zobaczyć nowy zwiastun. Booth (David Boreanaz) odnosi się w nim do wydarzeń z majowego finału, w którym Brennan (Emily Deschanel) znikła, prawdopodobnie za sprawą Zacka (Eric Millegan).

"Zabrał ją i zamierza ją zabić" oraz "Zamierzam odzyskać moją rodzinę" to jedyne słowa, jakie padają w tym zwiastunie. Oprócz świeżych migawek w 40-sekundowym teaserze mamy sporo scen z przeszłości, pokazujących parę bohaterów razem.

Twórcy zapowiadają na finałowy sezon mnóstwo atrakcji, w tym ślub, "spektakularny wątek z seryjnym mordercą" oraz misję pod przykrywką umiejscowioną na konkursie drwali. Gościnnie powróci mnóstwo znajomych twarzy, w tym Eddie McClintock jako były facet Brennan, Betty White jako dr Beth Meyer czy Stephen Fry jako dr Gordon Wyatt. Pojawią się także Ed Asner i Hal Holbrook.

REKLAMA