7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"iZombie" (Fot. CW)

CW i Hulu podają daty swoich premier w midseason. "Pamiętniki wampirów" zakończą się w marcu. "Frequency " i "No Tomorrow" nie dostaną zamówienia na więcej odcinków. A oprócz tego "This Is Us", "Carpool Karaoke" i nie tylko.

1. CW podaje daty swoich premier w midseason. We wtorek 26 stycznia premierę będzie mieć nowy serial "Riverdale". W środę 1 lutego powróci z 4. sezonem "The 100", a w piątek 10 lutego "Reign". Na powrót "The Originals" będziemy czekać do 17 marca, z kolei "iZombie" wróci 4 kwietnia.

2. "Pamiętniki wampirów" zakończą się w marcu. CW ogłosiło, że finał "Pamiętników wampirów" zostanie wyemitowany 10 marca. Tydzień później ich miejsce w ramówce zajmie "The Originals".

3. "Frequency " i "No Tomorrow" nie dostaną zamówienia na więcej odcinków. "No Tomorrow" zakończy swój 1. sezon 17 stycznia, a "Frequency" 25 stycznia - czyli w obu przypadkach po 13 odcinkach. Seriale od razu po zakończeniu pojawią się na amerykańskim Netfliksie i jest szansa, że jeśli tam odniosą sukces, wrócą za rok do CW. Nie wiadomo także, co dalej z "Crazy Ex-Girlfriend" - finał 2. sezonu zaplanowany jest na 3 lutego, więcej odcinków na razie nie ma w planach.

4. Hulu podaje daty swoich premier w midseason. 25 stycznia powróci z 2. sezonem "The Path", 14 stycznia "The Mindy Project" (sezon 5B), a 23 maja "Casual" (sezon 3). Nowy serial "Harlots" będzie miał premierę 29 marca, zaś "The Handmaid's Tale" zadebiutuje w kwietniu.

5. "This Is Us" z kolejnym wzrostem oglądalności. Najnowszy odcinek "This Is Us" miał oglądalność 9,5 mln/2,6 - czyli zaliczył wzrost widowni o 13% i wzrost demo o 0,3.

6. Będzie 2. sezon "Samantha Bee's Full Frontal". "Samantha Bee's Full Frontal" powróci z 2. sezonem 11 stycznia. Program będzie teraz emitowany w środy.

7. W "Carpool Karaoke" zobaczymy Madonnę. A tak program został zapowiedziany na Twitterze.

https://twitter.com/Madonna/status/799029039369437184

REKLAMA