7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dziewczyny" (Fot. HBO)

0

"Dziewczyny" wracają w lutym z finałowym sezonem. Będą kolejne sezony "Berlin Station" i "Graves". HBO odkodowane z okazji powrotu "Paktu". A oprócz tego "The Originals", "Sleepy Hollow", "Seria niefortunnych zdarzeń".

1. "Dziewczyny" wracają w lutym z finałowym sezonem. 12 lutego do HBO wrócą "Dziewczyny" z 6. sezonem, a także "Last Week Tonight with John Oliver". 19 lutego premierę będzie mieć "Crashing", nowa komedia z Pete'em Holmesem.

2. "The Night Shift" z zamówieniem na 4. sezon. Telewizja NBC zamówiła 4. sezon "The Night Shift". Na razie nie wiadomo, czy serial wciąż będzie emitowany latem.

3. "Berlin Station" i "Graves" wrócą z kolejnymi sezonami. Telewizja Epix zamówiła 2. sezon obu swoich serialowych nowości - "Berlin Station" i "Graves". W obu przypadkach zamówienie jest na 10 odcinków.

4. HBO odkodowane z okazji powrotu "Paktu". W niedzielę o godz. 20:10 premierę będzie miał 2. sezon "Paktu". Z tej okazji przez cały dzień HBO będzie odkodowane. W ramówce znalazły się pierwsze odcinki seriali "Westworld", "Rozwód", "Wicedyrektorzy" i "Długa noc", a także filmy - "Pitbull. Nowe porządki", "Chemia" czy dokument "Europe K2. Dotknąć nieba". Pierwszy odcinek "Paktu" w niedzielę od rana będzie także można obejrzeć w HBO GO. Nowy "Pakt" tego samego dnia będzie dostępny również w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Danii.

5. Matt Davis pojawi się w "The Originals". Matt Davis pojawi się w 8. odcinku nowego sezonu "The Originals". Serial wraca 17 marca.

6. Nowa drużyna w "Sleepy Hollow". Ichabod Crane będzie teraz pracował w Waszyngtonie, a wspomagać go będą agenci grani przez Janinę Gavankar, Rachel Melvin i Jerry'ego MacKinnon.

sleepy0567

7. Jeszcze plakat "Serii niefortunnych zdarzeń". Przypominam, że pełny zwiastun serialu już się pojawił, a obejrzeć możecie go tutaj.

seria456