Co nowego u Jimmy'ego McGilla? Pierwsze zdjęcia z 3. sezonu "Better Call Saul"

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

0

Dawno nic nie było słychać o "Better Call Saul", ale oczywiście Jimmy, jego brat i kolorowe koszule jeszcze do nas wrócą. Pojawiły się pierwsze foty z 3. sezonu.

Serwis EW.com opublikował pierwsze fotki z 3. sezonu "Better Call Saul", który premierę będzie mieć wiosną, u nas prawdopodobnie na Netfliksie dzień po USA. Jimmy McGill (Bob Odenkirk) jeszcze nie zostanie Saulem Goodmanem, ale na pewno powróci jako Gene, menedżer Cinnabon w Omaha. Na dwóch zdjęciach z planu widzimy tę właśnie postać w towarzystwie twórców serialu - Vince'a Gilligana i Petera Goulda.

Na trzecim zdjęciu z kolei mamy Jimmy'ego razem z jego bratem Chuckiem (Michael McKean). Jak pewnie pamiętacie, relacja obu braci znalazła się w punkcie krytycznym w finale 2. sezonu, kiedy Chuck zdradził Jimmy'ego w wyjątkowo paskudny sposób. Teraz znów widzimy ich razem, i to w ciekawej sytuacji. Chuck, zamiast chronić się przed światem jeszcze bardziej, ściąga folię i wpuszcza do domu słońce.

Twórcy zdradzili, że Jimmy trzyma w ręku "The Adventures of Mabel", XIX-wieczną książkę dla dzieci, opowiadającej o dziewczynce, która zyskuje moc, pozwalającą jej rozmawiać ze zwierzętami. A dostaje ją od Króla Jaszczurek w zamian za udzieloną mu pomoc. Jaki ma to związek z "Better Call Saul"? Tego nie wiemy, ale być może twórcy chcą nam zasugerować, że Chuck jednak postanowi pomóc Jimmy'emu i zostanie za to nagrodzony. Taką teorię znajdziecie w serwisie Uproxx.

better01

better02

better03

REKLAMA