Lista seriali, które pojawią się na polskim Netfliksie w grudniu

Grudzień na Netfliksie upłynie m.in. pod znakiem "Żony idealnej", która będzie dostępna w całości. Poza tym wróci "Fuller House", polską premierę będzie mieć "Dirk Gently", a także pojawi się serial dla dzieci od Guillermo del Toro.

W grudniu Netflix nie ma żadnej wielkiej premiery w stylu "Gilmore Girls" albo "The Crown", ale ma kilka mniejszych premier. Pojawią się kolejne sezony "Club de Cuervos", "Fuller House", a także nowy serial "Trollhunters" od Guillermo del Toro, dokument "Captive" o porwaniach czy też "Chasing Cameron", serial gwiazdy Vine'a, Cameron Dallas.

Poza tym możemy się spodziewać wysypu seriali mniej lub bardziej niszowych, jak nowy "Dirk Gently", australijska animacja "Pacific Heat", 2. sezon serialu anime "Ajin", izraelski thriller polityczny "Fauda" albo brytyjski komediowy horror "Crazyhead".

Bardzo dobrym dniem będzie 15 grudnia, kiedy to na polskim Netfliksie pojawi się siedem sezonów "Californication", a także siedem sezonów "Żony idealnej". Nie wiemy na razie, czy to oznacza, że Netflix będzie także pokazywał spin-off "Żony idealnej" na bieżąco, ale wiele na to wskazuje. W końcu podobny deal zawarto w przypadku nowego "Star Treka".

Oto lista zapowiedzianych premier serialowych Netfliksa na grudzień 2016:

1 grudnia
"Skorpion" (sezon 1)

2 grudnia
"Pacific Heat"
"Fauda"

9 grudnia
"Pełniejsza chata" (sezon 2)
"Club de Cuervos" (sezon 2)
"White Rabbit Project"
"Captive" (serial dokumentalny)

11 grudnia
"Dirk Gently: Holistyczna agencja detektywistyczna"

15 grudnia
"Żona idealna" (sezony 1-7)
"Californication" (sezony 1-7)

16 grudnia
"Crazyhead"

17 grudnia
"Van Helsing"

20 grudnia
"Ten Percent"

23 grudnia
"Travelers"
"Trollhunters"

27 grudnia
"Ajin" (sezon 2)
"Chasing Cameron"

REKLAMA