8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ania z Zielonego Wzgórza" (Fot. Netflix)

Netfliksowa "Ania z Zielonego Wzgórza" z oficjalnym tytułem i nowymi twarzami w obsadzie. "The Grand Tour" bije rekord na Amazonie. TNT zamawia pilot serialu "Snowpiercer". A oprócz tego "Shut Eye", "Pute Genius" i nie tylko.

1. Netfliksowa "Ania z Zielonego Wzgórza" z oficjalnym tytułem i nowymi twarzami w obsadzie. Serial Netfliksa i kanadyjskiej telewizji CBS o Ani z Zielonego Wzgórza będzie nosił tytuł "Anne". Do obsady dołączyła trójka nowych aktorów - Dalila Bela wcieli się w Dianę Barry, najbliższą przyjaciółkę Ani, Corinne Koslo zagra Rachel Lynde, lokalną plotkarę z Avonlea, zaś Aymerica Jetta Montaza zobaczymy w roli Jerry'ego Baynarda, pomocnika, który pojawia się na farmie.

2. "The Grand Tour" bije rekord na Amazonie. Amazon nie zdradza dokładanych danych dotyczących oglądalności swoich produkcji, ale podał, że "The Grand Tour" ma więcej widzów niż "The Man in the High Castle", dotychczasowy największy hit Amazon Prime Video.

3. Nie będzie więcej odcinków "Pure Genius". CBS nie zamówi więcej odcinków "Pure Genius". Serial zakończy produkcję po 13 odcinkach, a powodem jest słaba oglądalność. "Pure Genius" nie zostało jednak skasowane i teoretycznie ma szansę wrócić w przyszłym sezonie.

4. Rozdano International Emmys. Wśród laureatów znajdują się "Deutschland 83" (najlepszy serial dramatyczny), "Capital" (najlepszy miniserial), a także Dustin Hoffman ("Roald Dahl's Esio Trot") i Christiane Paul ("Under the Radar").

5. "Dirk Gently's Holistic Detective Agency" z 2. sezonem. Telewizja BBC America zamówiła składający się z 10 odcinków 2. sezon serialu o nietypowym detektywie.

6. TNT zamawia pilot serialu "Snowpiercer". Serialowy "Snowpiercer" będzie futurystycznym thrillerem, opowiadającym o sztuce przetrwania w świecie, w którym zapanowała wieczna zima. Za serial odpowiada Josh Friedman ("Terminator: Kroniki Sary Connor").

7. Dave Chappelle w nowymi stand-upami na Netfliksie. Trzy nowe występy Dave'a Chappelle'a pojawią się na Netfliksie w 2017 roku.

8. Pełny zwiastun serialu "Shut Eye" od Hulu. Serial z Jeffreyem Donovanem w roli głównej zadebiutuje 7 grudnia. Hulu wypuści od razu cały sezon, składający się z 10 odcinków.

REKLAMA