7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

0

Michelle Yeoh w obsadzie "Star Trek: Discovery". Elisabeth Rohm w obsadzie "Jane the Virgin". Parker Posey w nowym "Lost in Space". A oprócz tego "Last Tango in Halifax", serialowa wersja "Heathers", netfliksowy film o Baracku Obamie.

1. Michelle Yeoh w obsadzie "Star Trek: Discovery". Nicholas Meyer, który przejął po Bryanie Fullerze prowadzenie produkcji nowego "Star Treka", zdradził, że obsadzono już pierwszą rolę w serialu, a dostała ją Michelle Yeoh. Na razie nie podano, czy będzie ona kapitanem statku.

2. Elisabeth Rohm w obsadzie "Jane the Virgin". Elisabeth Rohm dostała ważną rolę powracającą w "Jane the Virgin". Zobaczymy ją w roli nowej dziewczyny Luisy.

3. Parker Posey w nowym "Lost in Space". Parker Posey wcieli się w dr Smith w reboocie "Lost in Space" przygotowywanym przez Netfliksa.

4. Zwiastun filmu biograficznego Netfliksa o Baracku Obamie. Film "Barry" opowie o młodym Obamie z czasów studiów. Premiera 16 grudnia.

5. "Last Tango in Halifax" powróci w święta. Po dwóch latach przerwy "Last Tango in Halifax" powróci z podwójnym odcinkiem świątecznym.

6. Belgijski serial "Intruz" w Ale kino+. W środę 23 listopada o godz. 20:10 startuje w Ale kino+ serial kryminalny "Intruz", opowiadający o śledztwie dotyczącym zabójstwa 19-letniego piłkarza, które ma miejsce w małej miejscowości w Ardenach. Sprawa staje się bardziej skomplikowana, kiedy okazuje się, że za morderstwem stoi nie tylko osoba, która zadała śmiertelny cios, ale także dający na to przyzwolenie sąsiedzi.

7. Shannen Doherty w serialowej wersji "Heathers". Shannen Doherty dołączyła do obsady "Heathers" stacji TV Land. Film z 1988 roku opowiadał o nastolatkach, starających przetrwać w szkole, którą rządziły złośliwe dziewuchy - i podobnie będzie w serialu. Nie wiadomo na razie, kogo zagra Doherty.

Sneak peek from the #Heathers set..... jealous much? @tvland

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ShannenDoherty (@theshando)