5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Powrót "Happy Valley" się opóźni. Nowa książka Zadie Smith będzie mieć serialową adaptację. Matt Czuchry nie widział finału "Żony idealnej". A oprócz tego "The Missing" i "The Magicians".

1. Powrót "Happy Valley" się opóźni. Sally Wainwright pracuje teraz nad nowym projektem, który zamieni w serial życie Anne Lister. To żyjąca w XVIII i XIX wieku kobieta z Yorkshire, której pamiętniki pełne są niesamowitych rzeczy - podróżowała, studiowała ludzką anatomię w Paryżu i była "pierwszą nowoczesną lesbijką". Przez ten projekt 3. sezon "Happy Valley" się opóźni, spodziewać się go możemy najwcześniej w 2018 roku.

2. Nowa książka Zadie Smith będzie mieć serialową adaptację. Zadie Smith osobiście napisze scenariusz serialu "Swing Time", opartego na jej nowej książce, opowiadającej o dwójce przyjaciół, których łączy taniec. Ona i jej mąż Nick Laird będą produkować serial razem ze studiem Baby Cow, którego jednym z założycieli jest Steve Coogan i dzięki któremu mogła powstać filmowa "Filomena".

3. Matt Czuchry nie widział finału "Żony idealnej". Matt Czuchry, który ostatnio powrócił do roli Logana w "Gilmore Girls", powiedział, że nigdy nie obejrzał finału "Żony idealnej". Oglądał "Żonę idealną", kiedy w niej grał, i dla niego zamknięciem serialu jest moment, kiedy Cary go opuścił.

4. Kolejny sezon "The Missing" z Julianem Baptiste'em? Brytyjscy widzowie zapytani przez Radio Times o 3. sezon "The Missing", oznajmili, że bardzo go chcą, ale koniecznie musi w nim powrócić francuski detektyw Julian Baptiste.

5. Pełna zapowiedź 2. sezonu "The Magicians". Serial wraca 25 stycznia.

REKLAMA