5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Filmowy "Wywiad z wampirem"

Zmarł Ron Glass z "Firefly". "Kroniki wampirów" będą mieć serialową adaptację. Zmiana w "Gilmore Girls", której mogliście nawet nie zauważyć. A oprócz tego "Quantico" i nie tylko.

1. Zmarł Ron Glass z "Firefly". W wieku 71 lat zmarł Ron Glass, znany z "Firefly", a także sitcomu "Barney Miller" i wielu innych produkcji. Tak aktora pożegnał Joss Whedon:

2. "Kroniki wampirów" będą mieć serialową adaptację. Anne Rice ogłosiła, że przygotowuje wraz z synem Christopherem telewizyjną wersję serii swoich książek "Kroniki wampirów". Scenariusz pilota już powstaje, autorka obiecuje, że będzie to wierna adaptacja całej historii, a zacznie się ona od drugiego tomu, "Wampir Lestat". Pierwszy, "Wywiad z wampirem", dobrze znamy z filmu z 1994 roku.

3. "Quantico" przenosi się na poniedziałki. W midseason ABC przeniesie "Quantico" do poniedziałkowej ramówki. Serial powróci 23 stycznia i wskoczy na miejsce "Conviction".

4. "Vera" powraca do Ale kino+. 6. sezon brytyjskiego serialu "Vera" zadebiutuje w Ale kino+ w piątek 9 grudnia o godz. 20:10.

5. Zmiana w "Gilmore Girls", której mogliście nawet nie zauważyć. W "A Year in the Life" pojawił się na krótki moment Tristan, ale nie grał go Chad Michael Murray. W postać wcielił się Anton Narinskiy, którego możecie kojarzyć na przykład z "Jane the Virgin". TVLine pisze, że Chad Michael Murray został zaproszony do "Gilmore Girls" z powrotem, ale odmówił.

REKLAMA