Arya, Sansa i Jon Snow na pierwszych zdjęciach z 7. sezonu "Gry o tron"

"Gra o tron" (Fot. HBO)

HBO wyemitowało wczoraj zapowiedź nadchodzących premier, w której znalazły się migawki z "Gry o tron" z rodzeństwem Starków. Klipu nie mamy, ale amerykańscy fani porobili zrzuty ekranu.

W przyszłym roku nie zobaczymy kolejnego sezonu "Westworld", ale HBO ma w planach kilka innych dużych premier, w tym powracające po sześciu latach przerwy "Curb Your Enthusiasm", nowy sezon "Pozostawionych", a także "The Deuce" - serial Davida Simona, opowiadający o branży porno, w którym James Franco gra braci bliźniaków. Będzie się działo.

Wczoraj wieczorem, przed nowym odcinkiem "Westworld", wyemitowane zostało wideo "Coming in 2017", które zawierało zapowiedzi wyżej wymienionych seriali, a także "Veepa", "Dziewczyn", "Doliny Krzemowej" i oczywiście "Gry o tron", z pierwszymi migawkami z 7. sezonu. Widać na nich rodzeństwo Starków - Jon wygląda dokładnie tak jak ostatnio, Sansa ma nową perukę, zaś strój Aryi sugeruje, że zmierza ona już w kierunku Winterfell.

Cały klip powinien pojawić się wkrótce na YouTube, a tymczasem łapcie screenshoty, które zawdzięczamy serwisowi Watchers on the Wall.

got01

got02

got03

REKLAMA