5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Belfer" (Fot. Canal+)

0

Finał "Belfra" z rekordem w Canal+. "Big Little Lies" w lutym w HBO. Dominatorzy powrócą w 2. sezonie "Supergirl". A oprócz tego "The Missing" oraz "Will i Grace".

1. Finał "Belfra" z rekordem w Canal+. Prawie pół miliona widzów (408 tys. w Canal+ i 54 tys. w Canal+1) obejrzało finał "Belfra". To najchętniej oglądany serial w historii tej stacji.

2. "Big Little Lies" w lutym w HBO. 19 lutego HBO rozpocznie emisję miniserialu "Big Little Lies", w którym grają Nicole Kidman i Reese Witherspoon.

big-little-lies-premiere-date

3. Dominatorzy powrócą w 2. sezonie "Supergirl". Producent wykonawczy "Supergirl" Andrew Kreisberg obiecał, że kosmici z crossovera seriali CW jeszcze powrócą w "Supergirl" w tym sezonie.

4. Co z kolejnym sezonem "The Missing"? Twórcy "The Missing", Harry i Jack Williamsowie, mówią, że chcieliby stworzyć 3. sezon, jeśli tylko wpadną na kolejny dobry pomysł. Nie chcą cynicznie wykorzystywać zainteresowania publiczności, chcą opowiedzieć coś zupełnie nowego niż dwie dotychczasowe odsłony. "The Missing" na razie nie ma zamówienia od BBC na 3. sezon, ale można przypuszczać, że jeśli twórcy zdecydują się go zrobić, znów poczekamy na jego premierę znacznie więcej niż rok.

5. "Will i Grace" w FOX Comedy. Kultowa komedia powróci 8 grudnia o godz. 19:10. Będzie emitowana codziennie przez FOX Comedy.