Witajcie w serialowym Riverdale. Zwiastun i zdjęcia z nowego komiksowego serialu CW

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Młodzieżowe "Miasteczko Twin Peaks" już w styczniu na CW? Wiele na to wskazuje. Zobaczcie zwiastun serialu "Riverdale", łączący w sobie mrok i tajemnicę z małomiasteczkowym klimatem.

Serialowe "Riverdale" to osadzona we współczesności historia, której bohaterami są kultowe postacie Archie Comics. Serial w nowy, zaskakujący sposób przedstawia takich bohaterów, jak Archie, Betty czy Veronica, którzy odkrywają surrealizm małomiasteczkowego życia, rozwiązując zagadkę morderstwa. Okazuje się, że za fasadą zwyczajności Riverdale skrywa się mnóstwo mroku i dziwności.

W serialowego Archiego wciela się nowozelandzki aktor K.J. Apa, w obsadzie znajdują się także Lili Reinhart, Cole Sprouse, Ashleigh Murray, Luke Perry, Marisol Nichols i znana z "Twin Peaks" Mädchen Amick. Producentami "Riverdale" są Roberto Aguirre-Sacasa, Greg Berlanti, Sarah Schechter i Jon Goldwater. Serial będzie miał premierę 26 stycznia.
riverdale02

riverdale01

riverdale03

riverdale04

riverdale09

riverdale08

riverdale07

riverdale06

riverdale05

 • Majkel

  Młodzieżowe "Miasteczko Twin Peaks", aha, już to widzę. Pierwsze 11 sekund zajawki gdzie pojawiają się tytuły "The Vampire Diaries" i "Gosspi Girl" mówi mi absolutnie wszystko na temat tej produkcji, nie, dziękuję.

  • BlueIvy

   pojawia sie tylko napis, ze serial jest starcji [the cw], ktora odpowiada za the vampire diaries i gossip girl. ale odpowiada takze za gilmore girls czy jane the virgin ;)

   • Majkel

    Jak myślisz dlaczego nie pojawia się tam napis "Gilmore girls", czy "Jane the Virgin", no właśnie. ;)

    • BlueIvy

     mysle, ze na the vampire diaries i gossip girl jest wiekszy hype i to najpopularniejsze seriale stacji ;)

     • Majkel

      Pojawienie się tam tytułów "The Vampire Diaries" i "Gosspi Girl" stanowi jasny przekaz dla fanów tych produkcji, mamy dla was nowy serial. Tylko tyle i aż tyle.