7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Nation" (Fot. Syfy)

"Z Nation" z zamówieniem na 4. sezon. Kolejni aktorzy w obsadzie nowego "Star Treka". Twórcy "The Missing" robią serial o mordercy - ale z twistem. A oprócz tego "Człowiek z Wysokiego Zamku", "Skandal" i nie tylko.

1. "Z Nation" z zamówieniem na 4. sezon. Telewizja Syfy zamówiła 4. sezon serialu "Z Nation", składający się z 13 odcinków. Zobaczymy go w 2017 roku.

2. Nowy serial twórców "The Missing". Cinemax i BBC One pokażą składający się z 6 odcinków serial "Rellik", którego twórcami są Harry i Jack Williamsowie. Serial opowie historię seryjnego mordercy, tyle że od tyłu ("Rellik" to "Killer", czytany od końca). Morderca zostanie więc ujawniony na początku, a potem będziemy zagłębiać się w jego historię, która ma zaskakiwać na każdym kroku.

3. Kolejni aktorzy w obsadzie nowego "Star Treka". Doug Jones wcieli się w oficera naukowego i zarazem kosmitę nowego gatunku, zaś Anthony Rapp zagra oficera, który jest gejem.

4. Christina Brucato w obsadzie "Legends of Tomorrow". Christina Brucato dostała rolę powracającą w "Legends of Tomorrow". Będzie grać Lily Stein, postać, która została przedstawiona w crossoverze CW (w odcinku "Invasion" serialu "Flash").

5. Oto serialowy Człowiek z Wysokiego Zamku. Stephen Root wcieli się w tytułową rolę w serialu "Człowiek z Wysokiego Zamku" Amazona.

6. Nie będzie więcej odcinków "The Odd Couple". CBS nie zamówi więcej odcinków 3. sezonu "The Odd Couple", co oznacza, że będzie on liczył tylko 13 odcinków. Serial nie został skasowany, ale słaba oglądalność stawia pod znakiem zapytania kolejny sezon.

7. Kerry Washington na plakacie 6. sezonu "Skandalu". Serial powraca 16 stycznia.

scandal-season-6-poster-full

REKLAMA