6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

0

"Masters of Sex" skasowane. CBS podaje daty premier nowych seriali w midseason. "Medyceusze - Władcy Florencji" w Canal+. A oprócz tego TCA Press Tour, świąteczny "Doktor Who" oraz niespodzianka dla fanów "Sense8".

1. "Masters of Sex" skasowane. To już koniec "Masters of Sex", Showtime ogłosił, że nie zamówi 5. sezonu.

2. CBS podaje daty premier nowych seriali w midseason. CBS podał daty premier swoich seriali w styczniu i lutym. I tak, nowa produkcja Franka Spotnitza, "Ransom", zadebiutuje 1 stycznia, a od 7 stycznia pokazywana będzie w soboty. W czwartek 2 lutego premierę będzie mieć "Training Day", zaś w środę 15 lutego pojawi się "Doubt", nowy serial prawniczy z Katherine Heigl w roli głównej.

3. "Medyceusze - Władcy Florencji" w Canal+. 2 grudnia o godz. 21:00 w Canal+ wystartuje włosko-amerykański serial "Medyceusze – Władcy Florencji", opowiadający o walce o władzę w XV-wiecznej Florencji. W rolach głównych Dustin Hoffman i Richard Madden (Robb Stark z "Gry o tron").

4. Amazon też nie pojawi się na TCA Press Tour. Ze styczniowego TCA Press Tour najpierw zrezygnowali Netflix i Starz, teraz dołączy do nich Amazon. Na imprezie nie pojawią się także szefowie stacji Wielkiej Czwórki (ale ich seriale będą promowane).

5. Netflix planuje odcinek świąteczny "Sense8". Serial Wachowskich powróci 23 grudnia ze specjalnym odcinkiem świątecznym.

6. Plakat świątecznego "Doktora Who". A na nim wejście superbohatera.

Doctor-Who-Christmas-Special-Iconic-20162resize