5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Good Girls Revolt" (Fot. Amazon)

0

Amazon rezygnuje z "Good Girls Revolt", ale to jeszcze nie koniec. Bryan Fuller całkiem opuścił "Star Trek: Discovery". Christina Applegate w nowym serialu telewizji Lifetime. A oprócz tego zapowiedzi "Baskets" i nie tylko.

1. Amazon rezygnuje z "Good Girls Revolt", ale to jeszcze nie koniec. Amazon nie zamówi 2. sezonu "Good Girls Revolt", mimo że serial miał bardzo dobrą oglądalność wśród kobiet w wieku 18-49 lat (lepiej wypadł w tej grupie tylko "Człowiek z Wysokiego Zamku"). To jednak nie koniec - Sony TV szuka innej stacji, która przygarnie dziewczyny.

2. Bryan Fuller całkiem opuścił "Star Trek: Discovery". Bryan Fuller powiedział w rozmowie z "Newsweekiem", że nie będzie w ogóle zaangażowany w produkcję ani postprodukcję nowego "Star Treka". Zanim odszedł, zdążył napisać dwa pierwsze odcinki i rozpisać cały pierwszy sezon. Nie wiadomo jednak, co z tym zrobi nowa ekipa. Fuller nie wyklucza, że w 2. sezonie wróci do "Star Treka", na razie jednak planuje skupić się w stu procentach na "American Gods".

3. Christina Applegate w nowym serialu telewizji Lifetime. Christina Applegate zagra główną rolę - psycholożki, która próbuje się pozbierać po tragedii rodzinnej - w komediodramacie "Your Time Is Up". Scenarzystką jest Kathleen Robertson ("Murder in the First"), producentem Gil Netter ("Life of Pi").

4. Awans w obsadzie "Zoo". Gracie Dzienny, która gra starszą wersję Clementine, została awansowana do stałej obsady "Zoo" w 3. sezonie.

5. Zapowiedzi 2. sezonu "Baskets". Serial wraca 19 stycznia.