5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sense8" (Fot. Netflix)

0

"Sense8" wraca w 2017 roku, wcześniej będzie odcinek świąteczny. Data premiery "The Witness for the Prosecution". Wszystkie odniesienia popkulturowe w "Gilmore Girls: A Year in the Life". A oprócz tego "Man Seeking Woman" i nie tylko.

1. "Sense8" wraca w 2017 roku, wcześniej będzie odcinek świąteczny. Netflix podał datę premiery 2. sezonu "Sense8" - 5 maja 2017. Wtedy pojawi się 10 nowych odcinków, a już 23 grudnia zadebiutuje dwugodzinny odcinek świąteczny, w którym historie głównych bohaterów będą się przenikać i spotykać ze sobą, a oni sami będą dowiadywać się coraz mroczniejszych rzeczy na temat siebie nawzajem.

2. Data premiery "The Witness for the Prosecution". Składająca się z dwóch odcinków miniseria na podstawie książki Agathy Christie startuje 26 grudnia w BBC. W obsadzie znajdują się Kim Cattrall, Toby Jones, Andrea Riseborough, David Haig, Billy Howle i Monica Dolan.

Witness For The Prosecution

3. Wszystkie odniesienia popkulturowe w "Gilmore Girls: A Year in the Life". Aż trudno w to uwierzyć, ale ktoś zebrał to wszystko! Zestawienie popkulturowych odniesień, które pojawiają się w czterech nowych odcinkach "Gilmore Girls", znajdziecie w serwisie ScreenRant.

4. NBC zamawia serial prawniczy z Williem Garsonem. Znany z "Seksu w wielkim mieście" Willie Garson zagra jedną z głównych ról w nowym serialu prawniczym NBC, który pisze Alyson Feltes (jej inny projekt to "Ozark" Netfliksa). Serial opowiadać będzie o idealistycznym młodym prawniku, który dorastał w rodzinie zastępczej, a teraz pomaga innym. Na razie nie podano, kogo zagra Garson.

5. Zwiastun 3. sezonu "Man Seeking Woman". Serial wraca 4 stycznia.