5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Luke Cage" (Fot. Netflix)

0

"Luke Cage" z zamówieniem na 2. sezon. Negan na pewno będzie w 8. sezonie "The Walking Dead". Wkrótce ruszają zdjęcia do "Star Trek: Discovery". A oprócz tego "Pamiętniki wampirów" i "Call the Midwife".

1. "Luke Cage" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix zapowiedział wczoraj wieczorem na Twitterze 2. sezon "Luke'a Cage'a". Na razie nie ma nawet przybliżonej daty premiery, ale wiadomo na pewno, że serial nie wróci na nasze ekrany w 2017 roku.

2. Negan na pewno będzie w 8. sezonie "The Walking Dead". Jeffrey Dean Morgan zapewnił w rozmowie z Howardem Sternem, że zobaczymy go w 8. sezonie "The Walking Dead".

3. Wkrótce ruszają zdjęcia do "Star Trek: Discovery". Plan nowego "Star Treka" na razie jeszcze powstaje, ale już na początku 2017 roku mają ruszyć zdjęcia do serialu.

4. Święta w "Pamiętnikach wampirów". CW wypuściło serię nowych zdjęć z piątkowego odcinka - "The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You".

vampire-diaries-807-07

5. Zdjęcia ze świątecznego odcinka "Call the Midwife". W świątecznym odcinku "Call the Midwife" pielęgniarki wybiorą się do RPA. Zdjęcia zobaczycie tutaj.

midwife01

midwife02