7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pozostawieni" (Fot. HBO)

Nie żyje Peter Vaughan, Maester Aemon z "Gry o tron". "Pozostawieni" wrócą w kwietniu z 3. sezonem. Seriale HBO dostępne w telewizji Playa. A oprócz tego "This Is Us", "Quantico", "Good Girls Revolt" i nie tylko.

1. Nie żyje Peter Vaughan, Maester Aemon z "Gry o tron". Peter Vaughan zmarł w wieku 93 lat. Aktor, najbardziej znany z roli w "Grze o tron", pojawiał się także w brytyjskich produkcjach, jak "Porridge" i "Citizen Smith".

2. "Pozostawieni" wrócą w kwietniu z 3. sezonem. Twórcy "Pozostawionych" poinformowali, że ich serial wróci w kwietniu. Przed nami już tylko finałowy sezon, składający się z 8 odcinków.

3. Adam Bartley pojawi się w "This Is Us". Adam Bartley dostał rolę powracającą w "This Is Us". Wcieli się faceta, który wspomoże Kate w trudnym okresie.

4. "Good Girls Revolt" ma szansę przetrwać. Sony Pictures Television próbuje sprzedać porzucony przez Amazona serial innym stacjom. The Hollywood Reporter donosi, że przejęciem "Good Girls Revolt" wstępnie zainteresowane są ABC, Freeform, USA Network, Bravo i Hulu.

5. Eliza Coupe powróci do "Quantico". Eliza Coupe pojawi się ponownie w "Quantico" po świątecznej przerwie, w 9. odcinku.

6. "The Inhumans" ma już showrunnera. Produkcję nowego serialu Marvela poprowadzi Scott Buck, który jest także showrunnerem "Iron Fist" (a wcześniej prowadził produkcję "Dextera").

7. Seriale HBO w telewizji Playa. Od 7 grudnia w telewizji PLAY NOW dostępne są kanały HBO, HBO2 i HBO3 oraz filmy i seriale z biblioteki HBO. Czyli w praktyce to HBO GO, które możecie oglądać do woli, jeśli korzystacie z internetu Playa, bez pomniejszania pakietów. Przez miesiąc możecie wypróbować HBO w Playu za darmo, potem płaci się 20-25 zł miesięcznie, w zależności od wybranego abonamentu. Z usługi w każdej chwili można zrezygnować, tak jak z Netfliksa. Więcej szczegółów tutaj.

REKLAMA