5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Strike Back" (Fot. Cinemax)

0

Powstanie reboot "Strike Back". NBC podaje daty premier w midseason. Daredevil i Jessica Jones na planie "The Defenders". A oprócz tego "Timeless" i nie tylko.

1. Powstanie reboot "Strike Back". Cinemax i brytyjska telewizja Sky zamówiły reboot serialu "Strike Back", w którym Alin Sumarwata, Daniel MacPherson, Roxanne McKee i Warren Brown wcielą się w członków nowej jednostki sekcji, mającej namierzyć terrorystę. Nowy serial będzie powiązany fabularnie ze starym, a jego showrunnerem będzie Jack Lothian, scenarzysta oryginału.

2. NBC podaje daty premier w midseason. NBC podało ramówkę na midseason. We wtorki, po tym jak zakończy się 1. sezon "This Is Us", wystartuje nowa komedia "Trial & Error" (od 7 marca). Od 25 kwietnia ten sam slot przejmie kolejna komedia, "Great News". W czwartek 2 lutego zadebiutuje komedia "Powerless", a 23 lutego dołączy do niej "The Blacklist: Redemption". W niedzielę 5 marca wystartuje "Chicago Justice" i 2. sezon "Shades of Blue".

3. John Cena w zapowiedziach "Saturday Night Live". Wrestler będzie gospodarzem programu już w najbliższą sobotę.

4. Annie Wersching z rolą w "Timeless". Annie Wersching dostała rolę powracającą w "Timeless". Zagra kobietę, która ukrywa się w chatce w lesie i ma ogromne znaczenie dla Flynna (Goran Visnjic).

5. Daredevil i Jessica Jones na planie "The Defenders".