5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shameless" (Fot. Showtime)

Conor McGregor pojawi się w "Grze o tron". Emmy Rossum walczy o równą płacę w "Shameless". Canal+ planuje ekranizację "Króla" Szczepana Twardocha. A oprócz tego "Doktor Who" i "Kości".

1. Conor McGregor pojawi się w "Grze o tron". Zawodnik sztuk walki Conor McGregor dostał małą rolę w "Grze o tron". Wcieli się w członka załogi statku "Silence", którego kapitanem jest Euron Greyjoy.

2. Emmy Rossum walczy o równą płacę w "Shameless". Trwają negocjacje ws. 8. sezonu "Shameless". Zamówienia wciąż nie ma, ponieważ Emmy Rossum zażądała takiego samego wynagrodzenia, jakie dostaje William H. Macy. Co więcej, aktorka chce także rekompensaty za wszystkie lata, kiedy zarabiała znacznie mniej. W praktyce zarabiałaby teraz więcej za odcinek niż ktokolwiek z obsady "Shameless" (w tym William H. Macy).

3. Canal+ planuje ekranizację "Króla" Szczepana Twardocha. Canal+ jeszcze bardziej stawia na polskie seriale. Wróci "Belfer", zekranizowane zostaną książki Vincenta V. Severskiego, a do tego jeszcze dojdzie ekranizacja powieści "Król" Szczepana Twardocha, opowiadającej o polskiej mafii z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Na razie jest ona w bardzo wczesnej fazie rozwoju.

4. Zdjęcia z premiery 12. sezonu "Kości". "Kości" wracają z finałowym sezonem 3 stycznia, zdjęcia znajdziecie tutaj.

5. Nowy zwiastun świątecznego odcinka "Doktora Who".

REKLAMA