5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dwie spłukane dziewczyny" (Fot. CBS)

0

Christopher Gorham pojawi się w "2 Broke Girls". Chris Pratt nie wyklucza kontynuacji "Parks and Recreation". Rodzinne zdjęcia ekipy "This Is Us". A oprócz tego nowy serial kryminalny ABC i aresztowanie T.J. Millera.

1. Christopher Gorham pojawi się w "2 Broke Girls". Christopher Gorham dostał rolę powracającą w 6. sezonie "2 Broke Girls". Zobaczymy go w roli Bobby'ego, faceta, który spodoba się Caroline (Beth Behrs).

2. ABC zamawia nowy serial kryminalny. ABC ma w planach serial "Down in the Valley", którego twórcami są David Posamentier i Geoff Moore (wcześniej stworzyli razem film "Better Living Through Chemistry"). Serial będzie połączeniem kryminału, rodzinnego dramatu i czarnej komedii. Wydarzenia będziemy poznawać z perspektywy policjantki, która wraca do domu, do Napa Valley, aby wspomóc rodzinę, po tym jak jej siostra zniknęła.

3. Chris Pratt nie wyklucza kontynuacji "Parks and Recreation". Chris Pratt, zapytany o ewentualny powrót "Parks and Recreation" - w formie spin-offu albo filmu - powiedział, że niczego nie wyklucza, a Andy'ego Dwyera nazwał "personifikacją wszystkiego, co jest w nim komediowe".

4. T.J. Miller aresztowany za pobicie kierowcy Ubera. T.J. Miller z "Doliny Krzemowej" został aresztowany, po tym jak pobił się z kierowcą Ubera. Panowie pokłócili się o Donalda Trumpa. Aktor został szybko wypuszczony za kaucją, ale czeka go jeszcze sprawa w sądzie. A wcześniej zobaczymy go jako prowadzącego Critics' Choice Awards.

5. Rodzinne zdjęcia ekipy "This Is Us". Mandy Moore i Milo Ventimiglia zrobili sobie zdjęcia jednocześnie z aktorami, którzy grają starsze i młodsze wersje ich serialowych dzieci.