6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"Marco Polo" skasowane po dwóch sezonach. "The Big Bang Theory" nie pokaże sceny porodu. James Corden i Bruno Mars śpiewają w zapowiedzi nowego "Carpool Karaoke". A oprócz tego Złote Globy i nie tylko.

1. "Marco Polo" skasowane. Netflix pozbywa się "Marco Polo" po dwóch sezonach. To pierwszy serial tej platformy, który nie doczeka 3. sezonu.

2. "The Big Bang Theory" oszczędzi nam sceny porodu. Jeśli liczyliście na strasznie zabawny poród w "The Big Bang Theory", wiedzcie, że niczego takiego nie będzie. Twórcy sitcomu CBS postanowili sobie odpuścić taką scenę, bo była ona już dosłownie wszędzie indziej.

3. Kilka ciekawych faktów na temat tegorocznych Złotych Globów. HBO znów ma najwięcej nominacji, bo aż 14 (FX ma dziewięć, a Netflix, Amazon, ABC i AMC po pięć). "This Is Us" to pierwszy od 10 lat serial telewizji ogólnodostępnej, który dostał nominację w kategorii Najlepszy dramat (poprzednio - "Heroes" w 2006). Dla "The Americans" i "Black-ish", a także dla telewizji Epix tegoroczne nominacje są pierwszymi w historii.

4. Bryce Dallas Howard zrobiła furorę w sukience z popularnej sieciówki. Bryce Dallas Howard pojawiła się na gali Critics' Choice Awards w sukience z Topshopu za 240 dolarów. Pod linkiem znajdziecie zdjęcie.

5. Bruno Mars w zapowiedzi nowego "Carpool Karaoke". James Corden, Bruno Mars i "24K Magic" - oto zapowiedź kolejnej odsłony "Carpool Karaoke".

6. 50 Cent obrażony, bo "Power" nie dostało nominacji do Złotych Globów. 50 Cent w niecenzuralnych słowach skomentował brak nominacji do Złotych Globów dla kolejnego sezonu "Power". Napisał także, że Kanan musi umrzeć, bo on ma do roboty inne rzeczy.

REKLAMA