6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Zmarł Alan Thicke znany z sitcomu "Dzieciaki, kłopoty i my". "Gra o tron" już nie jest najchętniej piraconym programem. Koniec "Salem" po trzech sezonach. A oprócz tego "Underground", sitcomy ABC i nie tylko.

1. Zmarł Alan Thicke znany z sitcomu "Dzieciaki, kłopoty i my". W wieku 69 lat zmarł Alan Thicke, czyli dr Jason Seaver z serialu "Dzieciaki, kłopoty i my". Ostatnio grał także tatę Robin z "How I Met Your Mother", pojawił się w "Fuller House" czy pilocie "This Is Us".

2. "Gra o tron" już nie jest najchętniej piraconym programem. "Gra o tron" przez lata była najpopularniejszym serialem na torrentach, ale już nim nie jest. Wyprzedziło ją właśnie "The Grand Tour" - program Jeremy'ego Clarksona, emitowany na Amazonie. Pierwszy odcinek ściągnięto 7,9 mln razy, drugi - 6,4 mln razy, a trzeci - 4,6 mln razy. 13,7% osób, które piracą "The Grand Tour", to Brytyjczycy.

3. Koniec "Salem" po trzech sezonach. Telewizja WGN America ogłosiła, że 3. sezon "Salem" będzie już ostatni.

4. "Impastor" skasowany po dwóch sezonach. Telewizja TVLand zrezygnowała z serialu "Impastor". Poinformował o tym na Twitterze grający główną rolę Michael Rosenbaum.

5. Więcej odcinków sitcomów ABC. "Black-ish", "The Goldbergs", "Speechless, "Fresh Off the Boat", "The Middle" i "American Housewife" będą mieć po 24 odcinki w tym sezonie.

6. Zwiastun i data premiery 2. sezonu "Underground". "Undergroung" powróci z 2. sezonem 8 marca.