7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

Powstaje kolejny spin-off "How I Met Your Mother". Aktorka z "The Walking Dead" z główną rolą w nowym "Star Treku". Australijski serial "Jack Irish" w Sundance TV. A oprócz tego "Shameless", "Riverdale", "The Defenders" i nie tylko.

1. Powstaje kolejny spin-off "How I Met Your Mother". Rozpoczęły się prace nad drugim już spin-offem "How I Met Your Mother". Jego tytuł to "How I Met Your Father", czyli tym razem to kobieta będzie opowiadać o tym, jak poznała tatę swoich dzieci (ale nie będzie nią już Greta Gerwig). Serial tworzą zupełnie nowi scenarzyści - duet z "This Is Us", Isaac Aptaker i Elizabeth Berger.

2. Aktorka z "The Walking Dead" z główną rolą w nowym "Star Treku". Sonequa Martin-Green (czyli Sasha Williams z "The Walking Dead") dostała główną rolę w "Star Trek: Discovery". Wcieli się w komandor porucznik Rainsford. Na razie nie wiadomo, jak nowa praca wpłynie na jej postać w "The Walking Dead". AMC twierdzi, że wszystko pozostanie bez zmian, czyli aktorka wciąż będzie w stałej obsadzie.

3. "Jack Irish" w Sundance TV. Dziś wieczorem pojawi się w polskiej telewizji australijski serial "Jack Irish", będący adaptacją bestsellerowych książek Petera Temple'a. To 6-odcinkowy thriller kryminalny, którego główny bohater, tytułowy Jack Irish (Guy Pearce), rozwiązuje zagadkę morderstwa. W efekcie wplątuje się w niebezpieczną intrygę i sam staje się podejrzanym. Akcja częściowo dzieje się w Australii, a częściowo na Filipinach. Serial "Jack Irish" w polskim Sundance TV będziecie mogli oglądać w czwartki o godz. 22:00, począwszy od 15 grudnia.

4. "People of Earth" i "Search Party" dostają 2. sezon. Telewizja TBS zamówiła 2. sezon swoich dwóch nowych komedii.

5. Molly Ringwald w obsadzie "Riverdale". Molly Ringwald wcieli się w mamę Archiego w serialu "Riverdale", tworzonym na bazie komiksu.

6. Producenci "Shameless" doszli do porozumienia z Emmy Rossum. Nieoficjalnie już wiadomo, że będzie 8. sezon "Shameless". Emmy Rossum ogłosiła, że zakończyły się negocjacje dotyczące jej wynagrodzenia i późną wiosną wszyscy znów będą na planie. Walkę aktorki o równą płacę poparł William H. Macy.

7. Finn Jones na planie "The Defenders".

REKLAMA