Lista seriali, które pojawią się na polskim Netfliksie w styczniu 2017 roku

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

Styczeń na Netfliksie upłynie przede wszystkim pod znakiem "Serii niefortunnych zdarzeń". Oprócz tego możecie się spodziewać nowych odcinków "Shadowhunters" i "Riverdale", 4. sezonu "Luthera" i nie tylko.

W grudniu na Netfliksie pojawiła się cała "Żona idealna" i "Californication", a także trzy sezony "Please Like Me" czy 1. sezon "Crazy Ex-Girlfriend". Styczeń na razie zapowiada się mniej atrakcyjnie, choć oczywiście może się zdarzyć, że dostaniemy jakieś tytuły, których premiery nie ogłoszono.

Na Netfliksie pojawią się kolejne sezony brytyjskiego "Shameless", 4. sezon "Luthera", "Kroniki Shannary", 2. sezon "Gotham", a także kilka mniej znanych tytułów - "The Investigator: A British Crime Story" (miniserial dokumentalny w stylu "Making a Murderer"), "You Me Her" (serial komediowy o życiu w trójkącie miłosnym), australijski miniserial "The Principal" oraz dokument "Real Detective". Dzień po premierze w USA będą dostępne nowe odcinki młodzieżowych produkcji "Shadowhunters" i "Riverdale".

A oprócz oczywiście pojawią się produkcje Netfliksa - sitcom "One Day at a Time", opóźnione w porównaniu do Kanady "Frontier" oraz "Seria niefortunnych zdarzeń" z Neilem Patrickiem Harrisem w roli złego hrabiego Olafa, który uprzykrza życie dzieciom.

Oto lista zapowiedzianych premier serialowych Netfliksa na styczeń 2017:

1 stycznia
"Shameless" (sezony 4-6)
"Luther" (sezon 4)
"The Principal"
"Real Detective"

3 stycznia
"Shadowhunters" (sezon 2, nowe odcinki co tydzień)

5 stycznia
"Kroniki Shannary"

6 stycznia
"One Day at a Time"
"Degrassi: Next Class" (sezon 3)
"Gotham" (sezon 2)

13 stycznia
"Seria niefortunnych zdarzeń"
"The Investigator: A British Crime Story"

18 stycznia
"You Me Her"

20 stycznia
"Frontier"

27 stycznia
"Riverdale" (nowe odcinki co tydzień)

REKLAMA