Nowa prezydent, wielkie emocje i znajomy głos zza kadru. Pełny zwiastun 6. sezonu "Homeland"

"Homeland" (Fot. Showtime)

W 6. sezonie "Homeland" powróci do Ameryki, gdzie będziemy świadkami politycznej transformacji, która zamieni się w prawdziwą burzę. Zobaczcie, co nowego u Carrie, Saula i innych bohaterów.

W nowym sezonie "Homeland" spotkamy Carrie Mathison (Claire Danes) kilka miesięcy po tym jak udało jej się powstrzymać zamachy w Berlinie. Bohaterka teraz mieszka na nowojorskim Brooklynie i pracuje dla fundacji, która pomaga muzułmanom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych. Ale oczywiście bardzo szybko jej praca znów stanie się znacznie bardziej niebezpieczna, niż się zapowiadała.

6. sezon "Homeland" w całości będzie obejmował wydarzenia dziejące się pomiędzy dniem wyborów prezydenckich a dniem inauguracji nowej prezydent (w którą wcieli się znana z "House of Cards" Elizabeth Marvel). Ponieważ na czele Ameryki po raz pierwszy ma stanąć kobieta, ten okres jest specyficzny, wypełniony niepewnością i walką różnych grup interesów. Zwłaszcza że nowa prezydent oznacza w tym przypadku nową jakość polityki - jej zdaniem nie każdy problem na Bliskim Wschodzie musi być rozwiązany za pomocą armii.

Co poza tym? Najnowszy zwiastun "Homeland" przynosi sporo nowych scen - Saul znów zostaje porwany, Carrie mówi, że cały kraj oszalał po 11 września, a gdzieś zza kadru słyszymy wreszcie Quinna, który pyta, co się z nim stało. "Homeland" wraca z 6. sezonem 15 stycznia.

REKLAMA