7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

0

Steven Moffat ucina spekulacje o bliskim końcu "Sherlocka". Twórca "Mr. Robot" zrobi serialowe "Metropolis". George R.R. Martin twierdzi, że "Westworld" zdobędzie więcej Złotych Globów niż "Gra o tron". A oprócz tego "Jack Ryan", "Opowieść podręcznej" i nie tylko.

1. Steven Moffat ucina spekulacje o bliskim końcu "Sherlocka". Twórca "Sherlocka" Steven Moffat mówi, że słowa Benedicta Cumberbatcha o końcu epoki zostały wyrwane z kontekstu. W tym momencie 4. sezon nie został nawet wyemitowany i nikt nie traktuje go jako finałowego, choć faktem jest, że coraz trudniej aktorom znaleźć czas. Martin Freeman w jednym z wywiadów przyznał, że nowy sezon "Sherlocka" sprawia wrażenie, jakby miał nastąpić nie tyle koniec, ile pauza. A tymczasem na Facebooku pojawiło się nowe zdjęcie.

sherlock04

2. Robert Durst zwala swoje wyznanie na narkotyki. Robert Durst twierdzi, że kiedy kręcili "The Jinx", on cały czas był na metamfetaminie.

3. Twórca "Mr. Robot" zrobi serialowe "Metropolis". Film science fiction "Metropolis" doczeka się serialowej wersji, za którą odpowiedzialny jest Sam Esmail, twórca "Mr. Robot". Powstanie miniserial, który zostanie wyemitowany w ciągu najbliższych dwóch, trzech lat.

4. Matt Lucas zabiera nas za kulisy świątecznego "Doktora Who".

5. George R.R. Martin twierdzi, że "Westworld" zdobędzie więcej Złotych Globów niż "Gra o tron". Pisarza bardzo cieszy to, że wśród nominowanych są zarówno "Westworld", jak i "Stranger Things". Jego zdaniem "Westworld" w tym roku pokona "Grę o tron".

6. Wendell Pierce w serialu "Tom Clancy's Jack Ryan". Wendell Pierce wcieli się w szefa Jacka Ryana (John Krasinski) w serialu Amazona.

7. Zdjęcia z serialu "The Handmaid's Tale". Serialowa "Opowieść podręcznej" wystartuje 26 kwietnia, zdjęcia znajdziecie tutaj. Oprócz Elisabeth Moss w obsadzie znajdują się Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Max Minghella, Madeline Brewer, Ann Dowd i O-T Fagbenle.

handmaid01

handmaid02

handmaid03